Za upit Nis hitno poslednjih 10 dana pronađeno 891 oglasa

Građevinsko zemljište u Popovcu 58 ari

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Popovcu, 58 ari. Plac je građevinsko zemljište i nalazi se na asfaltiranoj ulici sa mogućnošću priključka na struju, vodu... više

90.000€ (15 €/m²)

  • 5797m²

Plac za gradnju, industrijska zona, Milka Protić, 58 hektara

Mika Protić (KP dom), Palilula, Niš

Na prodaju veliki plac za gradnju u industrijskoj zoni u neposrednoj blizini naselja Milka Protić. Uknjižena površina placa je 58093m2 i ima... više

3.776.000€ (64 €/m²)

  • 58093m²

Kuća u strogom centru, 120m2 na placu od 540m2

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju porodična kuća u strogom centru grada, 120 m2 na placu od 5,4 ara, 550.000e. Iako u srcu grada, izolovana je od buke i gradske vreve... više

550.000€ (3 437 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje

Poljoprivredno zemljište u Vrtištu, 48 ari

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište na granici Vrtišta i Mezgraje, 48 ari, 11.000e. Parcela se nalazi u naseljenom delu mesta i na njoj postoji... više

11.000€ (2 €/m²)

  • 4769m²

Plac 1635 m2, kod Industrijske zone prema Medoševcu

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju plac gradsko građevinsko zemljište, pravougaonog oblika na ravnom zemljištu na Ledenoj steni prema Nišavi. Prodaje se 1635 m2, udeo... više

16.000€ (9 €/m²)

  • 1635m²

Plac sa kućom za rušenje u Gornjem Matejevcu

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju plac površine 370m2 sa kućom za rušenje.Površina kuće u osnovi je 50m2.Kuća ima struju i vodu.Plac izlazi na dve asfaltne ulice.... više

21.000€ (420 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Plac 5592m2, Gornja Toponica, Restoran Holivud

Gornja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Gornjoj Toponici. Plac je površine 5592m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Plac je poljoprivredno zemiljište, ali se... više

39.100€ (6 €/m²)

  • 5592m²

Plac 5521m2, Donja Toponica

Donja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Donjoj Toponici, površine 5521m2. Plac je zemiljište u građevinskom području. Uknjižen, čisto vlasništvo. Ovo je samo deo... više

28.600€ (5 €/m²)

  • 5521m²

Lep plac za gradnju, 755m2, na putu Mezgraja-Donja Toponica

Donja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju lep plac za gradnju u blizini vikend naselja na putu iz Mezgraje ka Donjoj Toponici. Odlična lokacija za porodično stanovanje... više

14.500€ (19 €/m²)

  • 755m²

Stan 89,34m2, novogradnja, Nišavski kej

Centar, Medijana, Niš

U neposrednoj blizini fakulteta, u mirnom i centralnom delu grada, nalazi se stambeni objekat projektovan da obezbedi maksimalnu udobnost i... više

205.485€ (2 308 €/m²)

  • 4 soba
  • 89m²
  • 1/5 spratova

Novogradnja 26m2 Branko Bjegović

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan površine 26m², koji se nalazi na trećem spratu nove stambene zgrade u naselju Branko Bjegović.. Nekretnina se... više

47.500€ (1 826 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 26m²
  • 3/3 spratova

Kuća u naselju B.Bjegović, 309 m2, na placu od 240 m2

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Branko Bjegović, u neposrednoj blizini škole, ambulante i autobuskog stajališta. Kuća... više

175.000€ (566 €/m²)

  • 309m²
  • Prizemlje/3 spratova