Za upit Nis hitno poslednjih 10 dana pronađeno 891 oglasa

Pasi Poljana, plac, 1137 m2

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Pasi Poljani u blizini novog groblja na glavnom putu za Doljevac , površine 1137 m2, gradsko građevinsko zemljište. Plac... više

47.000€ (41 €/m²)

  • 1137m²

Plac, naselje Nikola Tesla

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla u neposrednoj blizini fabrike aluminijumskuh profila Nisal. Plac se vodi kao gradsko... više

68.000€ (30 €/m²)

  • 2200m²

Lokal, Kalča

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan lokal u strogom centru u tržnom centru Kalča, odličan za izdavanje. Kompletno je renoviran bez ulaganja, inače višenamenski... više

34.000€ (1 360 €/m²)

  • 25m²
  • 2/3 spratova

Na prodaju plac u Radnoj zoni Donje Međurovo, površine 4091 m2.

Novo selo, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Radnoj zoni Donje Međurovo kod postojećih fabrika.Plac se sastoji iz dve parcele pravougaonog oblika ( 25... više

143.500€ (35 €/m²)

  • 4091m²

Dve kuće sa placem 65.39 ari, put za Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju dve kuće, veća i manja, sa prelepim placem, na pola puta od Donjeg Vlasa. Plac je površine 65,39 ari u jednom komadu. Kuće su potpuno... više

110.000€ (440 €/m²)

  • 250m²
  • 1.sprat

Kuća, Pantelejska crkva

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na podaju odlična porodična kuća u naselju Pantelej. Blizu su Pantalejska crkva, novi Somborski Bulevar, prema tehničkim fakultetima, brojni... više

290.000€ (647 €/m²)

  • 448m²
  • 1/2 spratova

Plac, Minovo naselje, 4106m2

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju plac na putu za selo Bubanj površine 4106m2, gradsko građevinsko zemljište. Plac izlazi na asfaltni put, ulazni front 16m, dužina... više

211.500€ (51 €/m²)

  • 4106m²

Na prodaju stan u centru, 80m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u neposrednoj blizini pešačke zone u strogom centru grada. Zbog svoje pozicije odličan za izdavanje i porodično stanovanje.... više

135.000€ (1 687 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 80m²
  • 5/5 spratova

Porodična kuća u Gornjem Matejevcu, 140 m2

Gornji mMatejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju porodična kuća u Gornjem Matejevcu. U osnovi je 70 m2, a ukupna površina 140 m2, nalazi se na placu od 9 ari. Sastoji se od ukopanog... više

61.860€ (441 €/m²)

  • 140m²
  • Prizemlje

Plac, industijska zona Donje Međurovo, 2511m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 2511m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog... više

52.000€ (20 €/m²)

  • 2511m²

Stan u kući u Pasi Poljani

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju stan u kući u Pasi Poljani kvadrature od 120m2. Stan se sastoji iz dve sapvaće sobe s tim što je jedna spavća soba pretvorena u dnevnu... više

100.000€ (833 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 120m²
  • Prizemlje

Kuća, 76m2 na placu od 404m2, Šojka

Šojka, Medijana, Niš

Na prodaju prizemna kuća u centru, u neposrednoj blizini Pravnog, Ekonomskog fakulteta. Kuća je je površne 76m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,... više

180.000€ (2 368 €/m²)

  • 76m²
  • Prizemlje