Za upit Nis hitno poslednjih 10 dana pronađeno 891 oglasa

Centar grada 54m² + 12m² terasa, 107000€

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan površine 54m² + 12m² terasa, smešten na petom spratu stambene zgrade bez lifta, u samom centru grada. Stan ima funkcionalan... više

107.000€ (1 981 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju trosoban stan – 64 m², Obilićev venac, Niš

Obilićev venac, Medijana, Niš

Prodaje se trosoban stan u luksuznoj novogradnji, dostupan na 6. i 7. spratu. Stan je moderno projektovan, funkcionalnog rasporeda i idealan... više

162.500€ (2 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 5/7 spratova

Oglas

Obilićev venac, Medijana, Niš

Prodaje se trosoban stan površine 70,19m² u luksuznoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji u samom centru Niša, u ulici Obilićev venac. Stan... više

168.000€ (2 400 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 1.sprat

Luksuzan trosoban stan 79m² – Smart Home, top lokacija!

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju potpuno renoviran i moderno opremljen stan na 13. spratu (od 14) kvalitetne zgrade sa dva lifta, na jednoj od najtraženijih lokacija... više

199.000€ (2 518 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 13/14 spratova

Dvosoban stan u novogradnji

Knjaževačka, Pantelej, Niš

Prodaje se moderan dvosoban stan u izgradnji na vrhunskoj lokaciji, idealnoj za miran i kvalitetan život, ali i kao sigurna investicija. Stan... više

88.000€ (2 095 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 3/4 spratova

Na prodaju – stanovi u novogradnji u Centru Niša, kod Filozofskog fakulteta

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

U ponudi su stanovi u novogradnji na najatraktivnijoj lokaciji u Centru Niša, u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Zgrada je projektovana... više

172.150€ (2 494 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 69m²
  • 4/7 spratova

Moderni jednoiposobni stanovi u kvalitetnoj novogradnji

Palilula, Niš

Moderni jednoiposobni stanovi u kvalitetnoj novogradnji U prodaji su jednoiposobni stanovi u savremenoj zgradi građene po modernim standardima.... više

116.000€ (1 784 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/7 spratova

Na prodaju – Novogradnja u centru Niša, 1.5–4.0 stanovi

Trg Učitelja Tase, Medijana, Niš

Na izuzetnoj lokaciji u centru Niša, u ponudi je moderan stambeni objekat koji pruža spoj mirnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima... više

157.885€ (2 356 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 2/8 spratova

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog.... više

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 1/4 spratova

Stan, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, u strogom centru. Površina stana je 133m2 plus dva manja balkona. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,... više

133.000€ (1 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 133m²
  • 3/3 spratova

Plac na prodaju 2056m2, Paljina

Paljina, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac 2056 m2 , poljoprivredno zemljište u Paljini , uknjižen , vlasništvo 1 kroz 1 . više

7.000€ (3 €/m²)

  • 2056m²

Plac Branko Bjegović

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac u novom naselju Branko Bjegović u neposrednoj blizini osnovne škole Ivo Andrić i vrtića Panda. Plac je gradsko građevinsko... više

210.000€ (41 €/m²)

  • 5120m²