Ćele kula, Palilula, Niš
Na prodaju poslovni prostor lokal na Bulevaru Nemanjića, Zona I, površine 38 m2, na spratu. Lokal je pogodan za kancelarijski prostor, laboratoriju,... više
66.950€ (1 761 €/m²)
Popovac, Crveni krst, Niš
Na prodaju odličan plac, u selu Popovac nadomak Niša. Nalazi se u naseljenom delu. Na plac se ulazi direktno sa asvaltirane ulice. Plac je gradsko... više
26.000€ (20 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju odličan, lux stan, na Nišavskom keju, u centru grada, na veoma atraktivnoj lokaciji pogodnoj za porodično stanovanje i izdavanje.... više
167.000€ (1 757 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju poslovni prostor u TC Kalča. Lokal je površine 24m2, nalazi se na drugom spratu. Sastoji se iz jedne veće prostorije, ostave, mokrog... više
38.000€ (1 117 €/m²)
Crveni Krst, Crveni krst, Niš
Na prodaju Hotel koji se nalazi se u niškoj opštini Crveni krst (naselje Donji Komren) na samo na kilometar i po od isključenja sa autoputa... više
775.000€ (1 126 €/m²)
Donje Vlase, Palilula, Niš
Na prodaju plac u vikend naselju Donje Vlase, pored hotela Svetlost. Ukupna površina placa je 3261m2. Frontalni izlaz na asfaltni put u širini... više
23.500€ (7 €/m²)
Branko Bjegović, Crveni krst, Niš
Na prodaju odličan plac u naselju Branko Bjegović, pogodan za izgradnju veće kuće ili nekog poslovnog objekta. Plac se nalazi na glavnoj, asfaltiranoj... više
108.000€ (74 €/m²)
Kamenica, Pantelej, Niš
Na prodaju plac, površine 2248 m2. Plac se nalazi pre ulaska u selo Kamenica, oko 500 m od asfaltnog puta, uknjižen kao gradsko građevinsko... više
15.000€ (6 €/m²)
Donja Vrežina, Pantelej, Niš
Na prodaju stan u izgradnji u stambenom objektu PR+3, u Donjoj Vrežini u blizini Lidla i Disa. Stan je projektovane površine 46.63m2,... više