Za upit Nis hitno poslednjih 10 dana pronađeno 907 oglasa

Odlična ponuda, plac 663m2, Donji Matejevac

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Matejevcu. Plac je poljoprivredno zemljište, ukupne površine 663m2.Uknjižen, čisto vlasništvo. Ovo je samo... više

4.350€ (6 €/m²)

  • 663m²

Stan kod Pravnog fakulteta, 3.0, 84 m2

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju stan u blizini Pravnog fakulteta, 84 m2 + terase. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade kvalitetne gradnje sa dva lifta. Sastoji... više

170.600€ (2 030 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 1/9 spratova

Poslovni prostor, hala, 11 ari plac

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju Poslovni prostor pogodan za obavljanje različitih delatnosti, magacinski prostor, proizvodna hala i sl. Nalazi se na odličnoj lokaciji,... više

550.000€ (948 €/m²)

  • 580m²
  • Prizemlje

Jednoiposoban stan i apartman, tržni centar Roda, peti sprat, cg

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u neposrednoj blizini tc Roda. Stan se nalazi na idealnoj lokaciji za miran porodičan zivot. Nalazi se na petom... više

102.070€ (1 594 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 64m²
  • 5/6 spratova

Vikendica, Delijski Vis, 80 m2

Delijski vis, Palilula, Niš

Na prodaju vikendica na Delijskom Visu na oko 5 km od centra Niša. Vikendica je površine oko 80 m2, prizemlje plus sprat, na placu od 2.068... više

26.000€ (325 €/m²)

  • 80m²
  • 1/1 spratova

Kuća Donji Komren, 220m2

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju luksuzna kuća u Donjem Komrenu, projektovana i građena po najvišim standardima. Ukupna povšina placa je 453m2, sa panoramskim pogledom... više

330.000€ (1 500 €/m²)

  • 220m²
  • Prizemlje

Mramor, plac, 8771 m2

Mramor, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Mramorskom brdu, u blizini fabrike ,,Austroterm”. Plac se nalazi na 130 metara od glavnog puta Niš - Prokuplje. Plac je površine... više

90.000€ (10 €/m²)

  • 8771m²

Na prodaju plac, površine765 m2, Vrtište

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Vrtištu, iznad hotela Nais,u blizini Toponičkog puta kod Milk Hausa. Ukupna površina placa je 765m2. Vodi se kao poljoprivredno... više

9.000€ (11 €/m²)

  • 765m²

Plac za gradnju, kod škole u nas. B.Bjegović, 708 m2

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac za gradnju - gradsko građevinsko zemljište, koji čine dve parcele ukupne površine 708 m2 i čine idealnu pravougaonu... više

37.000€ (52 €/m²)

  • 708m²

Stan duplex,povraćaj PDV a, 142 m2, kod Vojne bolnice

Ćele kula, Medijana, Niš

Na prodaju stan duplex, 142 m2, na trećem spratu novije zgrade. Donja etaža se sastoji od hodnika, prostrane jedinstvene prostorije iz koje... više

227.200€ (1 600 €/m²)

  • 4 soba
  • 142m²
  • 3/4 spratova

Kuća, naselje Šljaka

Šljaka, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u naselju Šljaka, uknjižene površine 93m2 sa pomoćnim objektom 42m2 i garažom, na placu površine 347m2. Sastoji se od ulaznog... više

59.000€ (634 €/m²)

  • 93m²
  • Prizemlje

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 55,66 m2. Nalazi se na prizemlju u zgradi sa liftom. Stan... više

97.960€ (1 781 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 55m²
  • Prizemlje/4 spratova