Za upit Nis hitno poslednjih 10 dana pronađeno 926 oglasa

Ekskluzivna novogradnja u centru 62.41m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 62,41m2. Nalazi se na prvom spratu,... više

178.500€ (2 879 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 1/8 spratova

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 40.43m2, prizemlje

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DIS-a. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

72.774€ (1 819 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/3 spratova

Ekskluzivna novogradnja u centru 64.59m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 64,59m2. Nalazi se na petom spratu,... više

184.730€ (2 886 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 5/8 spratova

Na prodaju lokal u Parku sv.Save

Park Svetog Save, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u Parku sv.Save, površine 46m2. Lokal poseduje mokri čvor i galeriju. Na podu su pločice i laminat. Portal je stakleni sa dve... više

260.000€ (5 652 €/m²)

  • 46m²
  • Prizemlje

Kuća 104m2 na 294m2 placa, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odlično pozicionirana kuća u Donjem Vlasu, 104m2, na 294m2 placa. Kuća je pored asfaltnog puta, čvrste, kvalitetne gradnje i sastoji... više

49.000€ (471 €/m²)

  • 104m²
  • Prizemlje

Jedinstvena ponuda, dupleks na top lokaciji, strogi centar, 231m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan višenamenski dupleks na visokom prizemlju i suterenu starije zgrade u strogom centru. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji... više

390.000€ (1 688 €/m²)

  • 4 soba
  • 231m²
  • Prizemlje/4 spratova

Poslovno stambeni objekat, 1200 m2 na 15 ari placa, Crveni Krst

Ratko Jović, Crveni krst, Niš

Na prodaju poslovno-stambeni prostor u Nišu, izuzetnih arhitektonskih rešenja sistem jelke, odnosno prelivanje krovova, jedan na drugi. Objekat... više

430.000€ (358 €/m²)

  • 1200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća u Sićevu 96m2, plac 637m2

Sićevo, Niška banja, Niš

Na prodaju kuća u Sićevu, u blizini etno sela „VIA MILITARIS“, pored regionalnog puta Niš-Pirot, površine u osnovi 96m2, spratnosti P+I+II+Pk... više

42.000€ (437 €/m²)

  • 96m²
  • 2.sprat

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište u Gabrovcu površine 2345m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište površine 2345m2. Privatna svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite... više

3.345€ (1 €/m²)

  • 2345m²

Novogradnja, jednosoban stan, Rasadnik, 36,2 m2, I sprat

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju jednosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na prvom spratu... više

74.572€ (2 071 €/m²)

  • 1 soba
  • 36m²
  • 1/4 spratova

Lux novogradnja u srcu Panteleja, 50.86m2, 2.5

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 50.86m2 u izgradnji,... više

111.892€ (2 237 €/m²)

  • Garsonjera
  • 50m²
  • 3/4 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

115.696€ (2 361 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 10/10 spratova