Za upit Nis hitno poslednjih 10 dana pronađeno 907 oglasa

Porodična kuća kod Apelacionog suda 312m2

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća sa parcelom površine 252m2, na odličnoj lokaciji, kod apelacionog suda. Objekat je bruto površine u osnovi 104m2,... više

309.000€ (990 €/m²)

  • 312m²
  • Prizemlje

Plac, poljoprivredno zemljište, Matejevački put, 3419 m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju parcela površine 3419m2, pravougaonog oblika,vodi se kao poljoprivredno zemljište, 200 met. od puta ka Donjem Matejevcu. Udaljena... više

34.000€ (9 €/m²)

  • 3419m²

Mramor, veoma povoljno, plac, 4896 m2

Mramor, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Mramorskom brdu, u blizini fabrike ,,Austroterm”. Plac se nalazi na oko 350 metara od glavnog puta Niš- Prokuplje. Plac... više

14.700€ (3 €/m²)

  • 4896m²

Gradsko gradjevinsko zemljište, 944m2, Podvinik

Podvinik, Pantelej, Niš

Na prodaju deo parcele, gradsko gradjevinsko zemljište površine 944m2, na odličnoj lokaciji za gradnju porodične kuće ili vikendice. Plac je... više

30.000€ (31 €/m²)

  • 944m²

Poslovni prostor, Durlan

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju poslovni prostor u Durlanu. Nalazi se na odličnoj lokaciji, pogodan za različite delatnosti zbog svoje strukture i komfonih prostorija.... više

57.700€ (1 109 €/m²)

  • 52m²
  • Prizemlje

Plac, Belotinac, 2500m2

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju odličan plac, pravougaonog oblika u Belotincu, opština Doljevac na finoj lokaciji za porodično stanovanje. Nalazi se u mirnom delu,... više

21.600€ (8 €/m²)

  • 2500m²

Parcela 51,8ari, Malča, na putu za Knez Selo

Malča, Pantelej, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište na lokalnom putu Malča- Knez Selo. Obradivo je zemljište, u ponudi su dve parcele, koje su međusobno odvojene... više

33.000€ (6 €/m²)

  • 5179m²

Poslovni prostor, 135 m2, Čair

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor od 135m2, u stambeno-poslovnom objektu PO+P+3 i PO+P+6 u neposrednoj blizini Čaira. Lokacija je idealna za sve vrste... više

286.000€ (2 118 €/m²)

  • 135m²
  • Prizemlje

Izuzetna porodična vila na Mramorskom brdu - 500 m²

Merosina, Merosina, Niš

Na prodaju trospratna kuća sa bazenom koja se nalazi na idealnoj poziciji na Mramorskom brdu, u mirnom delu, na placu od 10 ari. Ukupna stambena... više

186.000€ (372 €/m²)

  • 500m²
  • Prizemlje

Četvorosoban prelep stan, 108m2, 4.sprat, blizu Palilulske pijace

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju prelep, komforan, četvorosoban stan, uknjižene površine 108m2. Nalazi se na Paliluli, u blizini Palilulske pijace, na odličnoj lokaciji... više

149.500€ (1 384 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²
  • 4/6 spratova

Plac, Trupale, 5830m2

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za različite namene. Ukupna površina placa je 5830m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene... više

87.500€ (15 €/m²)

  • 5830m²

Plac, Trupale, 1529m2

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Ukupna površina placa je 1529m2. Plac je poljoprivredno zemljište... više

23.000€ (15 €/m²)

  • 1529m²