Za upit Nis hitno poslednjih 10 dana pronađeno 907 oglasa

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište u Gabrovcu površine 2345m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište površine 2345m2. Privatna svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite... više

3.345€ (1 €/m²)

  • 2345m²

Dvoiposoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvoiposoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula... više

158.742€ (2 334 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 10/10 spratova

Na prodaju dve kuće sa placem u Jelašnici

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju dve kuće površine 160m2 i 50m2 na placu 460m2 u mirnom delu naselja Jelašnica. Veća kuća se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe,... više

120.000€ (571 €/m²)

  • 210m²
  • Prizemlje/1 spratova

2.0 stan na Bulevaru Nemanjića

Medijana, Niš

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 2.0 stan, 59m2, na 8. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne... više

123.800€ (2 098 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 8/9 spratova

Plac, Donja Trnava

Gornja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Donjoj Trnavi, površine 1362m2. Plac se vodi kao poljoprivredno zemljiste. U blizini placa se nalaze priključci za struju... više

5.000€ (3 €/m²)

  • 1362m²

Kuća, Durlanska Pijaca

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju kuca u neposrednoj blizini Durlanske pijace. Kuca je povrsine 100m2 u osnovi, ukupne povrsine oko 300m2.... više

350.000€ (1 166 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje

Kuca, naselje, Ratko Jovic

Ratko Jović, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuca u lepoj, mirnoj ulici u naselju Ratko Jovic. U blizini se nalaze autobuska stajalista, prodavnice,skretanje za aerodrom, izlazak... više

130.000€ (650 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Na prodaju plac sa započetim objektom u Donjem Međurovu 4,61a

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju plac sa započetim objektom u Donjem Međurovu. Površina placa je 461m2, pogodan je za izgradnju kuće. U blizini su kuće tako da je... više

41.000€ (88 €/m²)

  • 461m²

Spratna kuća, Gornji Komren, 170 m2, 454 m2 placa

Gornji komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju spratna pr i sprat kuća kvalitetne gradnje, u centru Gornjeg Komrena, na placu sa pomoćnim objektom. Prizemlje se sastoji... više

102.000€ (600 €/m²)

  • 170m²
  • Prizemlje

Na prodaju porodična kuća 300m2

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju porodićna kuća u mirnom delu naselja 9.Maj, površine 300m2, Pr, 1, Pk. Kuća se nalazi na placu od 4,3ara. Prizemlje kuće kao i prvi... više

217.000€ (723 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje

Odličan lokal, kompletno opremljen, izdat, 156m2, centar, top ponuda

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan lokal u centru, u Dušanovom Bazaru. Pogodan za obavljanje raznih delatnosti, predstavništva, advokatske kancelarije, ordinacije,... više

180.000€ (1 153 €/m²)

  • 156m²
  • Prizemlje/5 spratova

Plac u Donjem Vlasu, 659 m2

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Donjem Vlasu površine 659m2. Plac je poljoprivredno zemljište, pravilnog pravougaonog oblika i nalazi se u neposrednoj blizini... više

8.000€ (12 €/m²)

  • 659m²