Za upit Nis hitno poslednjih 10 dana pronađeno 917 oglasa

Na prodaju plac 4091 m2, Vrtište

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Vrtištu, u blizini hotela Nais. Ukupna površina placa je 4091m2. Velika parcela pogodna za neku proizvodnju, skladista,i sl.... više

41.000€ (10 €/m²)

  • 4091m²

Stan, dvosoban, Rasadnik, Palilula

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan na Paliluli, u blizini pijace, vrtića, pošte, osnovne škole i supermarketa. Odlična investicija kako za život, tako... više

120.000€ (1 967 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 6/7 spratova

KUĆA NA BUBNJU, kod hotela Tami Residence, dvorište 118m2, 186m2

Kalač brdo, Palilula, Niš

Prodaje se polovina porodične kuće na Bubnju, u blizini hotela Tami Residence. Površine 186m2 + garaža i pomoćna prostorija od 51m2. Na placu... više

227.000€ (957 €/m²)

  • 237m²
  • Prizemlje/3 spratova

Dve kuće u zajedničkom dvorištu, Kičevo, 300 m2

Kičevo, Medijana, Niš

Na prodaju dve kuće u zajedničkom dvorištu, u blizini OTC-a, na samo 500m od centra grada. Kuće se nalaze na placu površine 254 m2. Starija... više

200.000€ (645 €/m²)

  • 310m²
  • Prizemlje

Prelep troiposoban stan na top lokaciji -kod Narodnog pozorišta, 78m2, 5.sprat

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan komforan stan, u epicentru, na top lokaciji u blizini Narodnog pozorišta i šetačke zone. Izvanredan za izdavanje i porodično... više

150.000€ (1 923 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 78m²
  • 5/5 spratova

Plac, Suvi Do, 2720 m2

Suvi do, Palilula, Niš

Na prodaju plac u naselju Suvi Do. Plac je gradsko građevinsko zemljište i uknjižena površina je 2720m2. Plac se nalazi u naseljenom delu, izlazi... više

50.000€ (18 €/m²)

  • 2720m²

Kuća sa dve zasebne stambene jedinice, 400m2 na 12 ari placa, Gabrovac

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u izgradnji u naselju Gabrovac, 400m2, na 12 ari placa. Kuća se sastoji od dve stambene jedinice ili dve lepljene kuće gde svaku... više

100.000€ (250 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje

Poslovni prostor 3.0 u centru Niša, 68m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor od 68m2 na izuzetno atraktivnoj lokaciji u strogom centru Niša. Prostor je strukture trosobnog stana, sa izlazom... više

150.000€ (2 205 €/m²)

  • 68m²
  • Prizemlje

Plac 2003m2 , u blizi Čamurliskog puta

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan plac, površine 2003m2, nalazi se u blizini Čamurlijskog puta. Ima prilaz do parcele, u blizini su priključci za struju i... više

50.000€ (24 €/m²)

  • 2003m²

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 68m2. Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom. Stan... više

119.680€ (1 760 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • Prizemlje

Lokal 46m2, na Obilićevom Vencu

Šojka, Medijana, Niš

Na prodaju ulični lokal na Obilićevom Vencu, prizemlje 23m2 i sprat 23m2 površine. Na odličnoj je lokaciji, pa je pogodan za raznorazne delatnosti.... više

100.000€ (2 173 €/m²)

  • 46m²
  • Prizemlje

Plac 3069m2, Pasi Poljana

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Pasi Poljani. Plac je površine 3069m2, sastoji se od tri parcele koje izlaze na poljski put. Plac je poljoprivredno zemiljište.... više

16.500€ (5 €/m²)

  • 3069m²