Za upit nekretnine Surcin pronađeno 92 oglasa

Kvalitetna, spratna kuća u Dobanovcima

Dobanovci, Surčin, Beograd

Nudimo vam veliku, kvalitetnu, spratnu kuću u Dobanovcima od oko 275m2, uknjiženu na 10 ari placa sa velikom, zidanom, pomoćnom kućicom i pušnicom.... više

180.000€ (654 €/m²)

  • 275m²
  • .sprat

Surčin - Petrovčić, građevinska zona

Surčin, Beograd

Odličan plac na ulazu u Petrovčić na glavnom putu, površine 131 ar, širina fronta 47 metara. Pored placa voda i struja. Plac je u nivou sa putem.... više

392.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Surčin, Boljevci - Ilije Radojčića Zeca, 294m2

Boljevci, Surčin, Beograd

Surčin, Boljevci - Ilije Radojčića Zeca kuća, 294m2, terasa 24m2, SUT+PR+I, GAS, parking, struja, voda, asfalt, plac 7.30 ari Prodaju se dve... više

200.000€ (680 €/m²)

  • 294m²
  • Prizemlje/1 spratova

Porodični stan na odličnoj lokaciji, 65m², I sprat – Beograd, Surčin - 14

Surčin, Beograd

Na prodaju trosoban stan, površine 65 m2, na prvom spratu stambene zgrade u Surčinu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa... više

149.000€ (2 292 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Surčin - Dobanovci, industrijska zona 2.3 hektara

Dobanovci, Surčin, Beograd

Plac u industrijskoj zoni površine 229 ari sa širinom fronta 232 metra. Udaljenost do izlaza na auto put 1.5 kilometara. Dozvoljena gradnja... više

915.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Surčin, Radiofar - Vasilija Ostroškog, plac 5 ari

Radiofar, Surčin, Beograd

Surčin, Radiofar - Vasilija Ostroškog plac - građevinska parcela, 5 ari, front prema ulici 20m Prodaje se plac na odličnoj lokaciji na Radiofaru... više

83.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

SURCIN RADIOFAR 2252m2 , 425000e

Radiofar, Surcin, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Surcin, Radiofar, Patrijarha Pavla, plac od 22.52 ara, uradjena konverzija, sa 3.0 renoviranom i uknjizenom... više

425.000€ (188 €/m²)

  • 2252m²

Ledine, Vojvođanska, 3.0, 50 m2, lux ID#1578

Ledine, Surčin, Beograd

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,50m2,87 000 eur. Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, u izgardnji-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa... više

96.000€ (1 920 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 50m²
  • 3/4 spratova

Izuzetan stan u novogradnji, Jakovo

Jakovo, Surčin, Beograd

Nudimo vam 1,5 stan u prizemlju nove dvospratne zgrade u Jakovu. Površina stana je 42m2 sa terasom. Prazan je, nov, neuseljavan i uknjižen.... više

88.000€ (2 095 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/2 spratova

SURČIN - JAKOVO 2 kuće

Jakovo, Surčin, Beograd

Dve kuće na lepoj lokaciji, ukupne površine 250 kvadrata na placu površine 3 ara, sa svojim dvorištem i parkingom za više automobila. Prva kuća... više

160.000€ (640 €/m²)

  • 250m²
  • .sprat

Surčin-Petrovčić, blizina centra-83a+118a

Petrovčić, Surčin, Beograd

Odlično poljoprivredno zemljište pravilnog oblika nadomak centra naselja Petrovčić, ukupne površine 201,51 ara. Front uz asfaltni put je 67... više

160.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Boljevci-građevinsko zemljište

Boljevci, Surčin, Beograd

U opštini Surčin koja je postala jedna od najtraženijih lokacija, u mestu Boljevci nalazi se plac od 12400m2 sa gradjevinskom dozvolom u ulici... više

210.000€ 0 €/m²)

  • 0m²