Za upit nekretnine Surcin pronađeno 92 oglasa

SURČIN - JAKOVO 2 kuće

Jakovo, Surčin, Beograd

Dve kuće na lepoj lokaciji, ukupne površine 250 kvadrata na placu površine 3 ara, sa svojim dvorištem i parkingom za više automobila. Prva kuća... više

160.000€ (640 €/m²)

  • 250m²
  • .sprat

Surčin-Petrovčić, blizina centra-83a+118a

Petrovčić, Surčin, Beograd

Odlično poljoprivredno zemljište pravilnog oblika nadomak centra naselja Petrovčić, ukupne površine 201,51 ara. Front uz asfaltni put je 67... više

160.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Boljevci-građevinsko zemljište

Boljevci, Surčin, Beograd

U opštini Surčin koja je postala jedna od najtraženijih lokacija, u mestu Boljevci nalazi se plac od 12400m2 sa gradjevinskom dozvolom u ulici... više

210.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Spratna kuća sa okućnicom u Progaru

Progar, Surčin, Beograd

Predivna spratna kuća koja je u osnovi 88m2 na preko 1 ha okućnice, zaboravljena, ali ipak svojom lepotom i šarmom mami poglede. Ova spratna... više

270.000€ (3 068 €/m²)

  • 88m²
  • .sprat

Surčin, Radiofar – Vasilija Ostroškog

Radiofar, Surčin, Beograd

Surčin, Radiofar – Vasilija Ostroškog plac, 18371m2, front prema ulici 48 mtara U ponudi je zemljište u području, uknjiženo kao njiva II klase,... više

790.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Surčin - Jakovo, 329.27a

Jakovo, Surčin, Beograd

Surčin - Jakovo plac/zemljište u građevinskom području, 329.27a, front prema ulici 130m Na 750m od petlje auto-puta u Jakovu, u neposrednoj... više

2.618.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Vrlo lepa porodična kuća u Grmovcu

Dobanovci, Surčin, Beograd

Savršena kućica u cveću sa travom oko nje nalazi se nadomak Dobanovaca, u Grmovcu. Sa odličnim gradskim prevozom, autobusom 707, Vi ste očas... više

160.000€ (1 454 €/m²)

  • 110m²
  • .sprat

Dobanovci, stara kuća sa velikim placem

Dobanovci, Surčin, Beograd

Dobanovci-seosko domaćinstvo sa starom kućom i pomoćnim objektima na 57 ari placa koji iz glavne ulice izlazi na drugu ulicu. Kuća je prizemna,... više

475.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Lep građevinski plac u Boljevcima

Boljevci, Surčin, Beograd

Nudimo vam građevinski plac u Boljevcima površine 13 ari sa širinom 17,5 metara i dužinom preko 20 metara. Plac je uknjižen. Sa asfaltirane... više

65.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

SURCIN RADIOFAR 3000m2 , 300000e

Radiofar, Surcin, Beograd

Prodajemo uknjiženi idealni deo parcele (2/3) u naselju Radiofar. Parcela je na odličnoj poziciji, sa izlaskom na asfaltnu ulicu - Milana Konjovića.... više

300.000€ (100 €/m²)

  • 3000m²

Uknjižena spratna kuća u naselju Ključ

Ključ, Surčin, Beograd

Ekskluzivna prodaja spratne kuće u naselju Ključ-Surčin površine oko 125m2 na 4 ara placa. Kuća je kompletno završena i spremna za upotrebu.... više

260.000€ (2 080 €/m²)

  • 125m²
  • .sprat

Nova kuća u Dobanovcima sa podrumom i garažom

Dobanovci, Surčin, Beograd

Nudimo vam novu spratnu kuću površine 165m2 sa podrumom i garažom (zidani objekti), a sve na 37 ari placa ograđenog zidom i lepom belom ogradom.... više

300.000€ (1 818 €/m²)

  • 165m²
  • .sprat