Za upit nekretnine Novi Sad pronađeno 2089 oglasa

Troiposoban stan NOVI SAD, 180000€

Telep, Novi Sad

Telep, troiposoban , novija zgrada.CENA 180.000 + agencijska provizija od 3%. Agencijska oznaka stana 1099950 , Novi Sad, Telep . Troiposoban... više

180.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 72m²
  • Prizemlje/5 spratova

Trosoban stan PETROVARADIN, 133900€

Blok Vila, Novi Sad

Uknjižen trosoban stan u Petrovaradinu. Nalazi se u kući sa tri odvojene stambene jedinice. Pripada mu deo dvorišta (nekih 100 m)2 i parking... više

133.900€ (1 673 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan PETROVARADIN, 140000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1092881 - Uknjižen trosoban stan u centru Petrovaradina. Zgrada je iz 2011.godine. Spavaće sobe su okrenute ka dvorištu dnevna... više

140.000€ (2 153 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 3/4 spratova

Petrovaradin - Puckaroš - Uknjižena luksuzna kuća ID#3000075

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, Puckaroš. Odlična, nova, po strukturi šestosobna kuća visokog kvaliteta gradnje. Pozicionirana na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje.... više

607.700€ (1 688 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje/1 spratova

Novi Sad, Adice - Uknjižen, neuseljavan četvorosoban stan ID#1001205

Adice, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adice, ulica Jovana Bijelića. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, veoma funkcionalan četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i... više

142.600€ (2 008 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 71m²
  • 1/1 spratova

Građevinski plac od 4.75 ar Petrovaradin - mirna lokacija, kompletna infrastru

Petrovaradin, Novi Sad

Prodaja građevinskog placa površine 4,75 ara u mirnom delu Petrovaradina. Odlična prilika za izgradnju porodične kuće u kraju koji se ubrzano... više

100.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Četvorosoban stan 94m² u mirnom delu Novog Sada

Sremska Kamenica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je komforan četvorosoban stan od 94 m² na odličnoj i mirnoj lokaciji u Novom Sadu. Stan je idealan za porodično... više

276.905€ (2 945 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • .sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Četvorosoban stan 89m², parking, prvi sprat, gas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je ekstra prostran četvorosoban stan površine 89.8m², smešten na prvom spratu stambene zgrade. Ova nekretnina... više

168.300€ (1 891 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 89m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan, Podbara, Novi Sad, 1. sprat, 2 kupatila

Podbara, Novi Sad

U ponudi je svetao i funkcionalan trosoban stan površine 60m2, smešten u Gundulićevoj ulici na Podbari, jednoj od najtraženijih lokacija u gradu,... više

168.300€ (2 805 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1/5 spratova

Prodaje se četvorosoban stan u urbanoj vili na Telepu sa dva kupatila - 87m2

Telep, Novi Sad

U ponudi je kompletno namešten četvorosoban stan na prodaju u Novom Sadu, na izuzetnoj lokaciji na Telepu, u mirnoj i porodičnoj ulici. Stan... više

255.000€ (2 931 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 87m²
  • 2/2 spratova

Tipska kuća u Petrovaradinu, Mišeluk,

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

Prodaje se tipska kuća u Petrovaradinu, na izuzetnoj i mirnoj lokaciji, svega pet minuta vožnje od centra Novog Sada. Stambena površina kuće... više

178.500€ (2 445 €/m²)

  • 73m²
  • 1/2 spratova

Na prodaju dvosoban stan na Adicama, 34m2

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju funkcionalan dvosoban stan ukupne površine oko 34m2 koji predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje,... više

76.500€ (2 250 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 34m²
  • .sprat