nekretnine Novi Sad 50000€ (2.063 oglasa)

Novi Sad, Ledinci, VIDIKOVAC , 39a, 581850EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126034. Na prodaju odlican plac na Vidikovcu kod Ledinaca povrsina 3879m2. Pogled na Dunav i Novi Sad. Moze da se parcela cepa... više

581.850€ (149 €/m²)

  • 3900m²

Šestosobna kuća PETROVARADIN, 695000€

Novi Majur, Novi Sad

PERFEKTNA kuća u Petrovaradinu sa pogledom na DUNAV na 4,5 km od centra Novog Sada. Kuća sa pogledom prema Dunavu na izvanrednom placu od skoro... više

695.000€ (2 106 €/m²)

  • 330m²

Novi Sad, Telep, Milana Savica, 5.0, 300m2, 595000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 123833, 6a, klima, telefon, terasa, garaza, parking, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

595.000€ (1 983 €/m²)

  • 300m²

Novi Sad, Grbavica, , 4.0, 240m2, 600000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 118640, III/III, lift, terasa, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. **LUX STAN 120 m2 + BAZEN 120 m2**, Grbavica. Cena... više

600.000€ (2 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 240m²
  • 3/3 spratova

Sremska Kamenica, Popovica - Dve nove, porodične kuće ID#3000106

Popovica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica - Popovica. Izdvajamo iz ponude dve nove porodične kuće izgrađene na jednom placu sa izlazima na dve ulice. Pozicionirane na... više

721.000€ (1 142 €/m²)

  • 631m²
  • Prizemlje/1 spratova

Novi Sad, Telep - Spratna kuća na lepoj lokaciji ID#3000094

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep. Izdvajamo iz ponude odličnu, uknjiženu spratnu kuću na lepoj i mirnoj lokaciji. Neposredna blizina škole, vrtića, marketa,... više

669.500€ (1 992 €/m²)

  • 336m²
  • 2.sprat

Prodaja lokala na Telepu | Odlična lokacija | Mogućnost izdavanja | Završeta

Telep, Novi Sad

PRODAJA ILI IZDAVANJE LOKALA NOVI SAD ,TELEP , POSLOVNI PROSTOR,ODLIČNA LOKACIJA | 80m2 I 269m2 NE TREBA VAM BANKA DA BISTE KUPILI POSLOVNI... više

642.000€ (2 386 €/m²)

  • 269m²
  • .sprat

Novi Sad, Lipov gaj - Kuća sa bazenom ID#3000107

Lipov gaj, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara. Izdvajamo iz ponude odličnu, po strukturi šestosobnu kuću na atraktivnoj, lepoj i mirnoj lokaciji... više

669.500€ (2 646 €/m²)

  • 253m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Telep - Odlična kuća sa dvorištem ID#3000085

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep. Predstavljamo veoma komfornu, uknjiženu kuću veličine 690m2 (osnova kuće 165m2) u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla.... više

700.400€ (1 015 €/m²)

  • 690m²
  • 2.sprat

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | NOVOGRADNJA | JEDNOSOBAN | DVOSOBAN | TROSOBAN |

Rotkvarija, Novi Sad

Nudimo stanove na prodaju u Novom Sadu u modernom stambeno-poslovnom kompleksu koji se gradi na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada... više

675.685€ (3 652 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 185m²
  • Potkrovlje.sprat

Četvorosobna kuća NOVI SAD, 720000€

Lipov Gaj, Novi Sad

Jedinstvena ekskluzivna kuća koja spaja moderan dizajn , udobnost , kvalitet i luksuz. +++ Agencijska oznaka nekretnine 3091109, Novi Sad,... više

720.000€ (3 050 €/m²)

  • 236m²

Novi Sad, Centar - Ulični lokal ID#8000082

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar. Predstavljamo odličan, uknjižen višenamenski ulični lokal u neposrednoj blizini Srpskog narodnog pozorišta, strogog centra... više

785.300€ (2 574 €/m²)

  • 305m²
  • Prizemlje