Za upit nekretnine Nis pronađeno 1298 oglasa

Plac za gradnju, 867 m2, Delijski Vis

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju plac na Delijskom Visu, 867 m2. Plac se nalazi u blizini starog vodovoda i sa njega se prostire neometan pogled na grad. U neposrednoj... više

45.000€ (51 €/m²)

  • 867m²

Na prodaju plac od 6892m2, Donja Trnava

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac površine 69 ari, na putu za Donju Trnavu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, pored glavnog puta Niš-Donja Trnava i auto... više

85.400€ (12 €/m²)

  • 6892m²

Luksuzna porodična kuća, domaćinstvo, 3 ara plac

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju porodična kuća na odličnoj lokaciji, izolovana od buke u gradu, u neposrednoj blizini pošte u naselju Durlan. Kuća je novije gradnje,... više

257.500€ (953 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novogradnja, Palilula, trosoban stan, drugi sprat, Pdv, Parking

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju trosoban stan u novogradnji, u stambenom objektu spratnosti Po+P+5, na izuzetno traženoj lokaciji u ulici Mokranjčeva - Jovana Apela,... više

124.850€ (1 920 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 2/6 spratova

Stan 87,69m2, novogradnja, Nišavski kej

Centar, Medijana, Niš

U neposrednoj blizini fakulteta, u mirnom i centralnom delu grada, nalazi se stambeni objekat projektovan da obezbedi maksimalnu udobnost i... više

201.687€ (2 318 €/m²)

  • Garsonjera
  • 87m²
  • Prizemlje/5 spratova

Četvorosoban stan 82m2, Palilula

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju četvorosoban stan 82m2 u blizini Palilulske pijace i NKC-a. Stan se nalazi u kvalitenoj zgradi starije gradnje na trećem spratu sa... više

153.000€ (1 865 €/m²)

  • 4 soba
  • 82m²
  • 3/9 spratova

Odlična ponuda! Plac 3559m2, VINIK

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac na Viniku, površine 3559m2, gradsko građevinsko zemiljište. Zbog svoje veličine pruža izuzetne mogućnosti za gradnju... više

72.100€ (20 €/m²)

  • 3559m²

Na prodaju parcela u Gabrovcu površine 2603m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju parcela, gradsko građevinsko zemljište površine 2603 m2 u Gabrovcu. Privatna svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija... više

3.600€ (1 €/m²)

  • 2603m²

Odličan stambeno poslovni objekat, 294m2, plac 606m2, Donji Komren blizu Idee

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan stambeno - poslovni kompleks, u naselju Donji Komren, u blizini marketa Idea. Na domak je novog dela naselja, gde se nalaze... više

195.000€ (663 €/m²)

  • 294m²
  • Prizemlje

Novogradnja, dvoiposoban stan, Rasadnik, 56,5 m2, III sprat

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na III spratu... više

116.390€ (2 078 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 3/4 spratova

Lokal, zona 1, 15m2, prvi sprat

Bulevar Nemanjića Zona 1, Medijana, Niš

Na prodaju lokal na Bulevaru, Zona 1. Lokal ima 15m2, praovugaonog obilka, nalazi se na prvom spratu. Sastoji se od višenamske prostorije, poseduje... više

29.990€ (1 999 €/m²)

  • 15m²
  • 1/2 spratova

Jednosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od 15 spratova... više

88.460€ (2 527 €/m²)

  • 1 soba
  • 35m²
  • 12/15 spratova