Za upit nekretnine Nis pronađeno 1298 oglasa

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

121.283€ (2 425 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 12/15 spratova

Lux novogradnja, naselje Duvanište, dvoiposoban stan, 69.51m2, treći sprat

Duvanište, Medijana, Niš

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini... više

143.770€ (2 083 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 69m²
  • 3/4 spratova

Na prodaju jednoiposobni stan 42 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposobni stan 42 m2 na drugom spratu starije zgrade bez lifta. Stan se satoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom... više

78.000€ (1 857 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2.sprat

Na prodaju trosoban stan novogradnja na Trošarini

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju stan površine 41.88 m² u prizemlju kvalitetne novogradnje (Pr + 3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se... više

79.580€ (1 940 €/m²)

  • 3 soba
  • 41m²
  • Prizemlje

Plac - poljoprivredno zemljište, Pasi Poljana, 1090m2

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Pasi Poljani. Sastoji se iz dve parcele, pravilnog, pravougaonog oblika, površine 542m2 i 548m2, koje... više

7.000€ (6 €/m²)

  • 1090m²

Na prodaju četvorosoban stan u naselju Crvena Zvezda

Crvena Zvezda, Palilula, Niš

Na prodaju četvorosoban stan površine 80m2, kvalitetne gradnje, na drugom spratu zgrade, bez lifta, blizu Kliničkog centra, PMF-a, Čaira. Stan... više

148.320€ (1 854 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • 2/2 spratova

Kuća, Kalač brdo, Ekskluzivna prodaja

Kalač brdo, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na odličnoj lokaciji sa prelepim pogledom na grad. Kuća se nalazi na Kalač brdu, u neposrednoj blizini hotela Tami Residense.... više

440.000€ (916 €/m²)

  • 480m²
  • Prizemlje/4 spratova

2.0 stan, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju lep manji stan u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Pogodan je za izdavanje i porodično stanovanje. Po strukturi je dvosoban, površine... više

63.000€ (2 100 €/m²)

  • 2 soba
  • 30m²
  • 3/4 spratova

1.5 stan na odličnoj lokaciji

Božidar Adžija, Medijana, Niš

Niš, Medijana, Dragiše Cvetkovića – prodaje se 1.5 stan na četvrtom spratu od ukupno četiri, u zgradi bez lifta. Stan je uknjižen na 31m2,... više

55.000€ (1 527 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4/4 spratova

Poslovni prostor, blizu Pukovca

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju odličan poslovni prostor u blizini Pukovca, u okruženju ima naseljenih kuća kao i drugih poslovnih objekata. Novije je gradnje i... više

290.000€ (263 €/m²)

  • 1100m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju, kuća , Palilula, 290m2, plac 454m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Paliluli, Porodična stambena zgrada je pr plus 3 sprata u osnovi od 92 m2 sa garažom, ukupno oko 290m2 na parceli od 4,54... više

310.000€ (1 068 €/m²)

  • 290m²
  • Prizemlje/3 spratova

Vojna bolnica, 2.5, 42m2

Vojna bolnica, Medijana, Niš

Prodaje se dvoiposoban stan površine 42m2 u neposrednoj blizini Vojne bolnice. Nalazi se na poslednjem, šest spratu u nadogradnji. Stan se sastoji... više

72.170€ (1 718 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 42m²
  • 6/6 spratova