Za upit nekretnine Nis pronađeno 1306 oglasa

Plac, Malčanska petlja

Malča, Pantelej, Niš

Prodajemo plac u Malči u neposrednoj blizini Malčanske petlje. Plac nije do glavnog puta, ali postoji prilaz kojim se dolazi do istog. Ukupna... više

39.799€ (17 €/m²)

  • 2268m²

Stan u kući u blizini Pravnog fakulteta sa dvorištem i garažom

Kičevo, Medijana, Niš

Na prodaju stan u kući u blizini Pravnog fakulteta, 72 m2. Stan se nalazi u prizemlju porodične kuće i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog... više

150.000€ (2 083 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • Prizemlje

Fin plac za gradnju, 1615m2, Fazanerija, Podvinik

Fazanerija, Pantelej, Niš

Na prodaju lep plac za gradnju u vikend naselju Fazanerija na Podviniku. Ukupna površina placa je 1615m2. Vodi se kao gradsko građevinsko zemljište.... više

41.500€ (25 €/m²)

  • 1615m²

Dve kuce i dva lokala na istoj parceli - Durmitorska

Kalač brdo, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u Nišu u Durmitorskoj ulici, 300m2+159m2, na placu od 3.77a. Kuća poseduje i stambeni i poslovni deo (dva lokala od 50m2 i 53m2... više

220.000€ (733 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje/3 spratova

Plac, Građevinsko zemljište, Novo Selo

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju odličan, lep plac u naselju 9.Maj (Novo Selo). Plac se nalazi na dobroj lokaciji, u blizini škole, u nasipanoj ulici, nešto manje... više

70.000€ (19 €/m²)

  • 3590m²

Trosobni stan 85 m2, Centar, Hram Sv. Luke

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforni trosobni stan 85 m2 u blizini Hrama Sv. Luka. Stan se nalazi na drugom spratu, novije zgrade sa dva lifta. Sastoji se od... više

155.900€ (1 834 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 2/6 spratova

Novogradnja, niška pivara, 4.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 93.67 m2. Stan je po strukturi četvoroiposoban i sastoji se od ulaznog... više

174.285€ (1 874 €/m²)

  • 4 soba
  • 93m²
  • 1/2 spratova

Novogradnja, niška pivara, 2.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 65.59 m2. Stan je po strukturi četvoroiposoban i sastoji se od ulaznog... više

122.020€ (1 877 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 1/2 spratova

Novogradnja, niška pivara, 2.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 52.69 m2. Stan je po strukturi dvoiposoban I sastoji se od ulaznog... više

98.025€ (1 885 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 1/2 spratova

Opremljen lokal u centru Niša, 9m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju opremljen lokal u centru Niša,površine 9m2. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji u Novom podzemnom prolazu, u neposrednoj blizini ulaznog/silaznog... više

18.000€ (2 000 €/m²)

  • 9m²
  • Prizemlje

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 89,88m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom.... više

158.190€ (1 777 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 89m²
  • 2/4 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 47,96m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.... više

84.400€ (1 795 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/4 spratova