Za upit nekretnine Nis pronađeno 1306 oglasa

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo od 7069 m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju plac lepog pravilnog oblika u industrijskoj zoni na nekih 800m od Yure sa izlazom na asfaltni put. Površina placa je 7069m2. Plac... više

250.000€ (35 €/m²)

  • 7069m²

Stan u centru grada sa tri spavaće sobe

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 65m2 plus dve terase oko 10m2. Stan se nalazi u centru grada ali nije na glavnoj saobraćajnici tako da je... više

128.900€ (1 718 €/m²)

  • Garsonjera
  • 75m²
  • Prizemlje/5 spratova

Plac na Paliluli, 2352m2

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Paliluli površine 2352m2. Plac je gradsko građevinsko zemljište. Uknjižene površine 2352m2. Za više informacija stojimo... više

21.000€ (8 €/m²)

  • 2352m²

Prodaje se kuća na Paliluli dva sprata plus potkrovlje

Palilula, Palilula, Niš

Prodaje se kuća na Paliluli koja se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Parcela na kojoj se nalazi kuća je 1047 m2. Kuća je na izuzetno... više

220.000€ (814 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje/3 spratova

Stambeno-poslovni prostor u Nišu

Komren, Crveni Krst, Niš

- Objekat ima više od 1200 m2 i više od 30 parking mesta na placu 15a ipostoji mogućnost povećanja placa. - Nalazi se u mirnom delu severnog... više

290.000€ (241 €/m²)

  • 1200m²
  • .sprat

Građevinsko zemljište u blizini Mašinske industrije 1614 m2

Mašinska industrija, Palilula, Niš

Na prodaju građevinsko zemljište u blizini Mašinske industrije, 1614 m2, 42000e. Nalazi se u blizini asfaltnog puta i priključaka na infrastrukturne... više

42.000€ (26 €/m²)

  • 1614m²

Prodaje se parcela 1ha i 12ari , u blizi Čamurliskog puta

Čamurlija, Crveni krst, Niš

Prodaje se parcela velike površine 11232m2, nalazi se u blizini Čamurliskog puta. Sa svih strana parcela ima prilazne puteve pa je moguće raditi... više

105.000€ (9 €/m²)

  • 11232m²

Plac, površine 497m2, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 497m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini druge česme i asvaltnog puta sa pogledom... više

8.500€ (17 €/m²)

  • 497m²

Plac, površine 5855m2, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 5855m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u neposrednoj blizini druge česme i asvaltnog puta,... više

66.500€ (11 €/m²)

  • 5855m²

Lokal, Novi Podzemni prolaz

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u Novom podzemnom prolazu površine 8m2. Lokal se može koristiti za servisiranje, trgovinu, kancelariju ili agenciju. Izdat... više

24.000€ (3 000 €/m²)

  • 8m²
  • Prizemlje

Pasi Poljana, Kuća 250m2, Plac 946m2

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u Pasi Poljani. Nalazi se u naseljenom delu i odlična je investicija za miran porodični život. Plac je površine 946m2. Kuća... više

170.000€ (708 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje

Lokal u TC Kalča, II sprat, 24 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal na II spratu TC Kalča u centru grada, na odličnoj poziciji za poslovanje ili izdavanje za trgovinu ili... više

39.500€ (1 645 €/m²)

  • 24m²
  • 2/2 spratova