Za upit nekretnine Nis pronađeno 1306 oglasa

Plac, naselje Ratko Jović 2290 m2

Ratko Jović, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac koji se nalazi u lepom i mirnom delu grada. Plac je površine 2290 m2, ograđen zičanom ogradom sa kapijom, a većim delom plac... više

141.110€ (61 €/m²)

  • 2290m²

Lokal, Zona tri

Bulevar Nemanjića Zona 1, Medijana, Niš

Na prodaju odličan lokal, potez Zona tri. Kompletno je sređen, bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije.... više

62.000€ (3 647 €/m²)

  • 17m²
  • Prizemlje

Lokal, 13m2, Podzemni

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u novom podzemnom prolazu, bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Uknjižen je na 13m2 i sastoji... više

49.500€ (3 807 €/m²)

  • 13m²
  • Prizemlje

3.0. centar, stan u kući, 80m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u kući koji se nalazi u samom centru grada u neposrednoj blizini suda. Stan je po strukturi... više

144.200€ (1 802 €/m²)

  • Garsonjera
  • 80m²
  • Prizemlje

Na prodaju gradsko građevinsko zemljište 1919 m2

Čokot, Palilula, Niš

Na prodaju gradsko građevinsko zemljište površine 1919 m2 u selu Čokot, blizu glavnog puta i škole. Plac vrt je pravougaonog oblika,... više

29.000€ (15 €/m²)

  • 1919m²

Na prodaju prizemlje kuće u Durlanu, 81m2 plus garaža 17m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju prizemlje kuće u Durlanu u blizini OŠ Njegoš . Prizemlje je u funkciji troiposobnog stana, površine 81m2. Sastoji se od ulaznog... više

200.000€ (2 469 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • Prizemlje/2 spratova

Plac, Donja Trnava, 27 ari

Donja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac na starom putu za Aleksinac, u potezu Donje Trnave. Površina placa je 2709m2 tj.27,09 ari, plac se vodi kao poljoprivredno zemljište.... više

90.000€ (33 €/m²)

  • 2709m²

Poslovni prostor, blizu Pukovca

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju odličan poslovni prostor u blizini Pukovca, u okruženju ima naseljenih kuća kao i drugih poslovnih objekata. Novije je gradnje i... više

290.000€ (263 €/m²)

  • 1100m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju plac kod Sićeva, 1087 m2

Sićevo, Niška banja, Niš

Lep plac, udaljen od buke i kuća,do kojeg se dolazi nasipanim putem, blizu manastira kod Ostrovice.Idealan za pčelare za... više

4.000€ (3 €/m²)

  • 1087m²

Na prodaju, kuća , Palilula, 290m2, plac 454m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Paliluli, Porodična stambena zgrada je pr plus 3 sprata u osnovi od 92 m2 sa garažom, ukupno oko 290m2 na parceli od 4,54... više

310.000€ (1 068 €/m²)

  • 290m²
  • Prizemlje/3 spratova

Plac, Građevinsko zemljište, Medoševac, 722 m2

Medoševac, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Medoševcu, 722 m2. Plac se nalazi na glavnom putu, sa izlazom na njega. Građevinsko je zemljište i postoji mogućnost priključka... više

16.000€ (22 €/m²)

  • 722m²

Vojna bolnica, 2.5, 42m2

Vojna bolnica, Medijana, Niš

Prodaje se dvoiposoban stan površine 42m2 u neposrednoj blizini Vojne bolnice. Nalazi se na poslednjem, šest spratu u nadogradnji. Stan se sastoji... više

72.170€ (1 718 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 42m²
  • 6/6 spratova