Za upit nekretnine Beograd Hram svetog save pronađeno 282 oglasa

Palilula, Krnjača, Save Kovačevića, 1.5, 45m2, 55000EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 6955, PR/II, klima, terasa, izvorno stanje, novogradnja, fasada prosecna, parking, stambena zgrada. GREJNE POVRSINE 37 M +TERASA... više

55.000€ (1 222 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²

Grocka, Zaklopača, Save Kovačevića , 3.0, 157m2, 49000EUR

Zaklopača, Beograd

Agencijski ID: 125964, 7a. Plac sa kucom nalazi se u mirnom i prijatnom kraju, okruzen zelenilom i sumom, idealan za one koji zele beg od gradske... više

49.000€ (312 €/m²)

  • 157m²

Zemun, Sava Kovačević - Ohridska, 62m2

Sava Kovačević, Zemun, Beograd

Zemun, Sava Kovačević - Ohridska 2.5, 62m2 (terasa+lođa 8m2), 11/11, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju svetao i... više

169.999€ (2 741 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 11/11 spratova

SAVSKI VENAC CENTAR 43m2 , 99990e

Centar, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Savska, 2.5, 43 m2, bez terase, SUT od VI spratova, cg, telefon, lift, interfon, ktv, internet,... više

99.990€ (2 325 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 43m²
  • Suteren.sprat

Čukarica, Ostružnica, Savska, 39a, 212000EUR

Ostružnica, Beograd

Agencijski ID: 117003, struja, uknjizen, deljiv, njiva. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901... više

212.000€ (54 €/m²)

  • 3900m²

- zvezdara sf 2728

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara, Beograd

Prodaje se stan u Ulici Pavla Savica, na Zvezdari. Syruktura: dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, hodnik, kupatilo i terasa. U cenu stana... više

110.000€ (2 820 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 1.sprat

Savski venac, Ekonomski fakultet, , 1.0, 36m2, 170000EUR

Savski Venac, Beograd

Agencijski ID: 131800, PR/VI, klima, uknjizen, renoviran, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, ostava. Stan u prizemlju stare kvalitetne... više

170.000€ (4 722 €/m²)

  • 1 soba
  • 36m²

PRODAJA, LOKAL, SAVSKI VENAC-VOJVODE MILENKA

Savski Venac, Savski Venac, Beograd

Prodajemo lokal od 24m, na izvanrednoj lokaciji u ulici Vojvode Milenka , neposrednoj blizini Resavske ulice. Lokal se nalazi u prizemlju zgrade,... više

78.000€ (3 250 €/m²)

  • 24m²

Savski venac, Brankov most - Karađorđeva 36, 41m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

1.0, 36.41m2, 3/8, CG, lift, interfon, internet, telefon, ktv, ostava, podrum. Karađorđeva ulica je na par minuta od Savske promenade sa jedne... više

164.000€ (4 555 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • 3/8 spratova

Savski venac, centar - Sarajevska, 514m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

Savski venac, centar - Sarajevska lokal, 514m2, inverter klime Kompletno sređen poslovni prostor – 514 m², dva nivoa, visina plafona 3+m.... više

1.500.000€ (2 918 €/m²)

  • 514m²
  • Prizemlje

Savski venac, Centar - Durmitorska 105m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

4.0, 105m2 (lođa), 4/6, CG, lift, klima, interfon, internet, KTV, ostava, podrum Durmitorska ulica je jedna od manjih, jednosmernih ulica na... više

349.500€ (3 328 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 4/6 spratova

Čukarica, Vodovodska, Savske terase, Zemljište, 600ari, 82000 EUR

Vodovodska, Beograd

Odlični isparcelisani placevi, gradsko građevinsko zemljište, Savske terase (Makiške terase), iznad Vodovodske ulice. Tri placa po 6 ari. GREJANJE... više

82.000€ (136 €/m²)

  • 600m²