Za upit nekretnine Beograd Hram svetog save pronađeno 282 oglasa

+SAVSKI VENAC VN 3416

Palata pravde, Savski Venac, Beograd

Prodaje se se vrlo lep, prostran i funkcionalan stan od 43m² sa dve odvojene sobe, dnevnom sobom-trpezarijom, kuhinjom, hodnikom i kupatilom,... više

99.900€ (2 323 €/m²)

  • 43m²
  • Suteren.sprat

STAN CUKARICA CERAK 50m2 , T , 110000e

Cerak, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, ŽARKOVO, Šavnička, NIJE UKNJIŽEN dvosoban stan bez ulaganja sa terasom, novija gradnja, visoko prizemlje,... više

110.000€ (2 200 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • Visoko prizemlje.sprat

PRODAJA, 4.0 STAN U NOVOGRADNJI-PARK VILLA RESIDENCE, TROSARINA

Trosarina, Vozdovac, Beograd

U savremenom stambenom kompleksu Park Villa na Vozdovcu, prodajemo nov, cetvorosoban stan koji kombinuje funkcionalnost, kvalitetnu gradnju... više

320.000€ (3 595 €/m²)

  • 4 soba
  • 89m²
  • 4.sprat

Savski venac, centar - Risanska, 170m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

Savski venac, centar - Risanska 5.0, 170m2 (dve terase + lođa), 5/5, etažno grejanje, video nadzor, interfon, parking, dupleks U ponudi za... više

398.000€ (2 341 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 170m²
  • 5/5 spratova

Savski venac, Durmitorska, renovirano, 48m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

Beograd, Savski venac, Centar Savski venac, jednoiposoban, 48m2, VPR/6, lift, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, renoviran, odmah useljiv... više

198.000€ (4 125 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • vp/6 spratova

Savski venac, centar - Kneza Miloša, 620m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

Savski venac, centar - Kneza Miloša kuća, 620m2, terase, Po+PR+I+Ptk, CG, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking, garaže, struja,... više

9.000.000€ (14 516 €/m²)

  • 620m²
  • Prizemlje/2 spratova

Savski venac, centar - Durmitorska, 105m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

Savski venac, centar - Durmitorska 4.0, 105m2 (terasa + lođa 5m2), 4/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi odličan četvorosoban... više

349.500€ (3 328 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 4/6 spratova

Zemun, Sava Kovačević - Ohridska, 62m2

Sava Kovačević, Zemun, Beograd

Zemun, Sava Kovačević - Ohridska 2.5, 62m2 (terasa+lođa 8m2), 11/11, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju svetao i... više

169.999€ (2 741 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 11/11 spratova

Palilula, Krnjača, Save Kovačevića, 1.5, 43m2, 86000EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 30299, II/III, klima, telefon, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Na prodaju prelepi... više

86.000€ (2 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 2/3 spratova

Palilula, Krnjača, Save Kovačevića, 4.0, 95m2, 120000EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 70275, III/III, dupleks, terasa(2), renoviran, parking. Stan se prodaje sa kompletnim namestajem. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

120.000€ (1 263 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 3/3 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Save Kovačevića, 2.0, 63m2, 120000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 109306, terasa, uknjizen, renoviran, parking. Predivna mala kuca sazidana 2018. Uknjizena , cisti papiri. Kompletno luksuzno... više

120.000€ (1 904 €/m²)

  • 63m²

Sopot, Ralja, Save Kovačevića, 66a, 80000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 92943, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt... više

80.000€ (12 €/m²)

  • 6600m²