Za upit naselje stepa stepanovic pronađeno 179 oglasa

Kragujevac, kuća i garaža, naselje Pivara - površina 154 m2, plac 310 m2

Lekina Bara, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se kuća u Kragujevcu, naselje Pivara, novije gradnje, bez ulaganja i odmah useljiva. Kuća je dvoetažna, korisne površine 154 m2, komplet... više

180.000€ (1 168 €/m²)

  • 154m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan u izgradnji 55.71m2, I sprat, Obrenovac - 91.922€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo dvosoban stan 55.71m², koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade koja se... više

91.922€ (1 671 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 1/2 spratova

Dvosoban stan u izgradnji 57.15m2, I sprat, Obrenovac - 94.300€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo dvosoban stan 57.15 m², koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade koja... više

94.300€ (1 654 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 1/2 spratova

Stanovi u izgradnji 39.32 m² – 96.47 m², Obrenovac

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo stanove u novogradnji, koja se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 1 km od centra... više

1.650€ (42 €/m²)

  • soba
  • 39m²
  • .sprat

Voždovac, Farmaceutski fakultet - Save Jovanovića 99m2

Farmaceutski fakultet, Voždovac, Beograd

4.0, 99m2(terasa), 2/2, EG, bazen, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor, parking Deo opštine Voždovac koji se nalazi između ulica Vojvode... više

247.500€ (2 500 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 99m²
  • 2/2 spratova

Stan 81m2 + podrumski prostor 40m2, Sava naselje, Obrenovac - 125.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju prostran i funkcionalan stan od 81m² u mirnom delu Sava naselja, idealan za porodičan život. Stan se nalazi na visokom prizemlju... više

125.000€ (1 543 €/m²)

  • soba
  • 81m²
  • Prizemlje

Poljoprivredno zemljište 25 ari – Zvečka, Obrenovac - 14.000€

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 25 ari u naselju Zvečka, okolina Obrenovca. Plac ima prilaz sa asfaltnog puta, dok se sa donje... više

14.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Savremena porodična kuća u mirnom kraju Novog Sada

Veternik, Novi Sad

Na atraktivnoj lokaciji, u mirnom i urbanizovanom naselju, nalazi se moderna samostalna kuća površine 255 m², smeštena na placu od 4 ara. Objekat... više

309.000€ (1 188 €/m²)

  • 260m²
  • .sprat

Prodaje se kuća 273m2 u naselju Bresnica

Bresnica, Kragujevac

Prodaje se polunameštena porodična kuća površine 273m2 u mirnom delu naselja Bresnica. Kuća poseduje prelepo uredjeno dvorište površine 4,25a.... više

205.000€ (750 €/m²)

  • 273m²
  • .sprat

Izuzetna nekretnina na magistralnom putu - kuća u naselju Korićani

Korićani, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju izuzetno kvalitetno građena kuća sa kamenom fasadom, u naselju Korićani, u Kragujevcu. Površine kuće je 226 m2, a u sklopu kuće su... više

105.000€ (464 €/m²)

  • 226m²
  • Prizemlje

Zlatibor - Gajevi ID#1545

Gajevi, Zlatibor, Zlatibor

Na prodaji dva placa koji se nalaze na perspektivnoj i atraktivnoj lokaciji Zlatibora. Isti se nalazi u neposrednoj blizini novoizgrađenog kružnog... više

143.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća sa dva ulaza u Koricanima, 191 m2 na 9,1 ari placa

Korićani, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju odmah useljiva kuća u Korićanima površine 191 m2 na 9,1 ari. Kuća se nalazi u naselju Korićani, nedaleko od glavnog puta, ima dva... više

139.000€ (727 €/m²)

  • 191m²
  • Prizemlje/3 spratova