Za upit naselje stepa stepanovic pronađeno 179 oglasa

Kuća u Kragujevcu, naselje Korićani, površina 91 m2 u osnovi, plac površine

Korićani, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju uknjižen plac u Kragujevcu, građevinsko zemljište, naselje Korićani. Površina parcele je 1123 m2 i nalazi se u mirnoj ulici nedaleko... više

85.000€ (643 €/m²)

  • 132m²
  • Prizemlje

Dvoiposoban porodični stan, 59m², VII sprat, Novo Naselje, Novi Sad (RENOVIRA

Novo Naselje, Novi Sad

Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan površine 59m², smešten na jednoj od najlepših lokacija na Novom Naselju – između parka, vrtića,... više

147.000€ (2 491 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 7/11 spratova

Kuća 115 m², 3 ara, Obrenovac, Gaj 2 - 160.000e

Rvati, Obrenovac, Beograd

- Na prodaju tipska dvoetažna kuća u naselju Gaj 2, opština Obrenovac smeštena na placu ukupne površine 3 ara. - Na prvoj etaži je ulazni hodnik,... više

160.000€ (1 391 €/m²)

  • 115m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prelepa kuća 90m2, Vrćenovica, plac 23.37ari

Tešica, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju prelepa kuća u naselju Vrćenovica prema Aleksincu..Kuća se nalazi u prirodnom okruženju idealnom za odmor i porodično stanovanje.... više

36.000€ (400 €/m²)

  • 90m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća, Medoševac

Medoševac, Crveni krst, Niš

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje, na dobroj lokaciji u naselju Medoševac. Nalazi se na finom mestu za porodični život, a svega... više

280.000€ (717 €/m²)

  • 390m²
  • 1/2 spratova

Kuća u Kragujevcu, osnova 94 m2, plac 4,27 ara

Erdeč, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Erdeč, površine u osnovi 94 m2.... više

150.000€ (1 595 €/m²)

  • 94m²
  • Prizemlje

Plac 14.58 ari, Obrenovac - 60 000€

Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac, površine 14.58 ari u građevinskom području u Obrenovcu, naselje Dudovi. Sastoji se iz dve parcele , ima mogućnost priključka... više

60.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Odlična porodična kuća u izgradnji, 270m2, su+vp+1+pk, plac 8.71 ari, na put

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište.... više

52.000€ (192 €/m²)

  • 270m²
  • 1/2 spratova

Stan u kući, 80m2, Pantalej

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju stan u porodičnoj kući, prvi sprat u naselju Pantalej. Odlična lokacija za porodično stanovanje. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog... više

90.000€ (1 125 €/m²)

  • Garsonjera
  • 80m²
  • Prizemlje

Plac 45 ari, Čukarica, Umka, Rucka – 60 000 €

Umka, Čukarica, Beograd

Na prodaju građevinsko zemljište površine 45, 59 ari u naselju Rucka u Umci. Plac poseduje prilaz sa asfaltnog puta i ima mogućnost priključenja... više

60.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kopaonik-Brzeće, lux apartman-u ponudi 32.90m2 sa galerijom

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

U ponudi lux novogradnja-stambeno poslovni objekat, sa smeštajnim kapacitetom od 24 apartmana i dva lokala u naselju Brzeće na Kopaoniku. Nalazi... više

65.800€ (2 056 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 32m²
  • 3/3 spratova

Kopaonik-Brzeće, lux apartman-u ponudi 32.9m2 sa galerijom

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

65.800€ (2 056 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 32m²
  • 3/3 spratova