Za upit kuću selu pronađeno 1924 oglasa

Na prodaju kuća na Ledenoj steni

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju kuća kvalitetne gradnje na Ledenoj steni, 350m2, PR,II,PK. U osnovi je 88m2. Prizemlje se sastoji od 3 prostorije koje mogu biti... više

190.000€ (542 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje/4 spratova

Grocka, Kaluđerica - Bujanovačka, 255m2 - KUĆA SA 4 ZASEBNA STANA

Kaluđerica, Grocka, Beograd

Grocka, Kaluđerica - Bujanovačka kuća, 255m2 (terasa 41m2), PR+1 (dve etaže), TA, klima, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt Na 9km... više

299.000€ (1 172 €/m²)

  • 255m²
  • Prizemlje/1 spratova

Barajevo, Meljak - Sarićevo sokače, 130m2

Meljak, Barajevo, Beograd

Barajevo, Meljak - Sarićevo sokače kuća, 130m2 (terasa 20m2), PR + 1, EG, telefon, parking, video nadzor, struja, voda, kanalizacija, asfalt,... više

186.000€ (1 430 €/m²)

  • 130m²
  • .sprat

Kuća, Staro groblje, 2 etaže, Palilula

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Paliluli, SU,P,I, u neposrednoj blizini DIFa I FZNRa, uknjižene površine 161m2. Nalazi se na odličnoj lokaciji kako za život... više

165.000€ (1 024 €/m²)

  • 161m²
  • Prizemlje

Starija kuća u centru grada retko u ponudi 79m2 sa pomoćnim objektim od 31m2

Centar, Jagodina

Kuća se nalazi u blizini pijace i samog centru grada. Aristoktatska gradjevina iz 1938. Sa čvrstim kamenim temeljom. Moguće je preuređenje prostora... više

72.000€ (911 €/m²)

  • 79m²
  • Prizemlje

PRODAJEMO PROSTRANU KUĆU – MIRNA ULICA, BLIZINA SVIH SADRŽAJA

Dom zdravlja, Ćuprija

Prodajemo prostranu porodičnu kuću ukupne površine 214 m², idealnu za veću porodicu ili za one koji žele komfor i mir, a opet blizinu svih važnih... više

70.000€ (327 €/m²)

  • 214m²
  • /2 spratova

Prodaja kuce u Krivom Viru

Krivi Vir, Okolina, Boljevac

Uknjizeni objekti od 49m2,33m2 i 29m2 Uredna dokumentacija sa legalizovanim objektima U cenu kuce ulaze i dve parcele od 45.21a i 42.01a Pripadajuci... više

22.000€ (448 €/m²)

  • 49m²
  • .sprat

Beg u prirodu na samo 3 kilometra od grada!

Vinorača, Okolina, Jagodina

Na prodaju nekretnina od 150m², smeštena na velikom i ravnom placu od 25,05 ari i dodatnim putem površine 6,28 ari idealna za miran život ili... više

30.000€ (200 €/m²)

  • 150m²
  • /3 spratova

Kuća na gradskoj lokaciji u bizini aqva Parka na 100 metara od Aqva Parka

Akva Park, Jagodina

Veoma povoljna ponuda kuća na parceli od 2 ara nadomak turističke zone u Jagodini. Gradska lokacija. Na placu se nalazi kuća 71m2. Plac i... više

75.000€ (937 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje/1 spratova

U ponudi stara autentična kuća, veoma poznata po snimanju serije Koreni.

Gornji Račnik, Okolina, Jagodina

Kuća spada u red najstarijih i najlepših kuća iz 18 veka koja osim građevinske i tržišne vrednosti ima veoma autentičnu istorijsku vrednost,... više

50.000€ (510 €/m²)

  • 98m²
  • Prizemlje

Kuca u izgradnji

Trnava, Jagodina

Nezavršena spratna kuca sa uvedenom strujom. Objekat je na deset metra od glavnog puta, i moguce je da zive dve porodice odvojeno. Vlasnici... više

29.000€ (145 €/m²)

  • 200m²
  • /1 spratova

Kuća, Prokuplje

Prokuplje, Prokuplje, Prokuplje

Na prodaju prelepa kuća u strogom centru Prokuplja. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Svi trgovinski i ugostiteljski objekti,... više

103.000€ (792 €/m²)

  • 130m²
  • Prizemlje