Jajinci, Voždovac, Beograd
Kuća sa pogledom na Avalu, nalazi se u lepoj i mirnoj ulici. Uređeno kultivisano dvorištem, bogato zelenilom, urađeno po planu i projektu arhitekte.... više
950.000€ (4 750 €/m²)
Tonja, Ćuprija
Kuća u Ćupriji, u naselju Tonja, predstavlja povoljnu priliku za kupovinu uz ulaganje. Objekat je površine 53 m² i nalazi se na placu od 18... više
13.000€ (245 €/m²)
Popovac, Okolina, Paraćin
Na prodaju renovirana kuća u Popovcu, blizu Paraćina. Površina kuće-90 kvm. Pravilan raspored prostorija-dve spacaće sobe, dnevna soba sa... više
40.000€ (444 €/m²)
Siokovac, Okolina, Jagodina
Idealno za seoski turizam, porodični život, beg u prirodu ili pametnu investiciju! Prodaje se prelepo imanje od više spojenih parcela ukupne... više
80.000€ (1 311 €/m²)
Delijski vis, Palilula, Niš
Na prodaju vikendica na Delijskom Visu na oko 5 km od centra Niša. Vikendica je površine oko 80 m2, prizemlje plus sprat, na placu od 2.068... više
26.000€ (325 €/m²)
Donji Komren, Crveni krst, Niš
Na prodaju luksuzna kuća u Donjem Komrenu, projektovana i građena po najvišim standardima. Ukupna povšina placa je 453m2, sa panoramskim pogledom... više
330.000€ (1 500 €/m²)
Sarina Međa, Jagodina
Može zamena za dvosoban stan u Jagodini ili jedan manji u Kragujevcu. više
93.000€ (715 €/m²)
Rakitovo, Okolina, Jagodina
Glavna kuća je površine 116m2 građena 2000 godine, sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, a na spratu je kupatilo... više
140.000€ (1 206 €/m²)
Pambukovica, Okolina, Ub
Prodaje se ku ća površine 40m² na 10,90ari građevinskog zemljišta, u samom centru sela. Kuća poseduje priključke za struju, gradsku vodu i telefon,... više
17.000€ (425 €/m²)
Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja
Na prodaju vila u Vrnjačkoj Banji, naselje Raj u neposrednoj blizini novoizgrađenog Aqva parka Raj, na 1 kilometar od "Mosta Ljubavi".... više
705.000€ (2 073 €/m²)
Lipov Gaj, Novi Sad
Agencijska oznaka 3090410 Ekskluzivna prodaja kuće od 970 m2 u Dobre Jovanovića 15. Kuća se nalazi na placu od 944 m2. Sastoji se od Su+Pr+2.... više
950.000€ (979 €/m²)
Salajka, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Salajka. Uknjižena, dvojna petosobna spratna kuća u blizini Partizanske i Šajkaške ulice, osnovne i srednje škole, Lidla... Plac je... više
502.125€ (2 575 €/m²)