Za upit kuća u Beogradu pronađeno 517 oglasa

Zvezdara, Mali mokri lug, Partizanska , Kuća, 130m2, 300000 EUR

Mali Mokri Lug, Beograd

Na odličnoj lokaciji, prodaje se kuća 130 m2 (4 ara), podeljena u dve stambene jedinice. U prizemlju kuće nalazi se jednoiposoban stan veličine... više

300.000€ (2 307 €/m²)

  • 130m²

PRODAJEMO KUCU NA DEDINJU, IZVANREDNA POZICIJA

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Samostojeca nekretnina, nalazi se na savrsenoj lokaciji u blizini zgrade Pinka. Pozicionirana je u mirnom delu ulice koji je iz bezbednosnih... više

1.800.000€ (4 337 €/m²)

  • 415m²

PRODAJA, KUCA

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Kuca na odlicnoj lokaciji, lepsi deo Dedinja. Oaza zelenila u gradu. Sastoji se iz tri nivoa, moguce je od tavanskog prostora napraviti jos... više

570.000€ (4 071 €/m²)

  • 140m²

PRODAJEMO VISENAMENSKU KUCU NA VOZDOVCU

Vozdovac-crkva, Vozdovac, Beograd

Kvalitetno gradjena visenamenska kuca na placu od 6 ari, pozicionirana tako da se u frontalnom delu ka ulici nalazi prostrani parking prostor... više

1.350.000€ (2 250 €/m²)

  • 600m²

MLADENOVAC MEDJULUZJE 151m2 , 24 , 89000e

Medjuluzje, Mladenovac, Beograd

IZUZETNO KVALITETNO GRAĐENA KUĆA SA GARAŽOM I PLACEM OD 10 ARI. ODMAH USELJIVA, JER SEM SPOLJNE PVC STOLARIJE, DOBRIH PODOVA I KUPATILA, KUĆA... više

89.000€ (589 €/m²)

  • 151m²

Senjak, Čolak Antina, kuća, 78m2(150m2)

Senjak, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Senjak, Čolak Antina, porodična kuća uknjižena na 78m2 ali realno ima oko 150m2. Sastoji se od suterena od 30m2 koje je pretvoreno... više

350.000€ (4 487 €/m²)

  • 78m²
  • Prizemlje/2 spratova

Rušanj, 13. Septembra, kuća, 291m2, 9,21a plac

Rušanj, Čukarica, Beograd

Čukarica, centar Rušnja, spratna kuća od 291m2, na placu od 9,21a, sa pomoćnim zgradama. Sastoji se od podruma, Prizemlja: velika dnevna soba... više

300.000€ (1 030 €/m²)

  • 291m²
  • 1/2 spratova

Plavi horizonti, Jovana Boškovića, 154m2(360m2), 7.0, 1/3, uknj

Plavi Horizonti, Zemun, Beograd

Zemun, Plavi horizonti, Jovana Boškovića, kuća uknjižena na 154m2, realne površine oko 360m2, sut+pr+1+pot, na placu od 6,47ari.Iizgrađena 2010.... više

475.000€ (3 084 €/m²)

  • 154m²
  • 1/3 spratova

Učiteljsko naselje, 2 kuće, 277m2 i 57m2 + garaža, 3, 3 ara ID#1594

Učiteljsko naselje, Zvezdara, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo dve odlične kuće na placu od 3,3 ara. Prizemna kuća od 57m2 je adaptirana u trosobni stan, sa dva ulaza i dva... više

600.000€ (1 796 €/m²)

  • 334m²
  • 3/3 spratova

Brajevo centar, ugostiteljski i stambeni objekat 520 m2, 30 parking mesta ID#15

Boždarevac, Barajevo, Beograd

Izuzetna nekretnina u Barajevu: stambeno-komercijalna prilika Dobrodošli u investiciju za svaku preporuku. Ova komercijalna nekretnina u srcu... više

157.000€ (301 €/m²)

  • 520m²

Rakovica, Kijevo, Brace deroko, 6.0, 399m2, 220000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 106785, 5.5a, spratna, pr + i + potkrovlje, struja, kanalizacija, terasa, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava, pogodan... više

220.000€ (551 €/m²)

  • 399m²

Savski venac, Senjak, Sitnička, Kuća, 300m2, 1100000 EUR

Senjak, Beograd

Komforna kuća na odličnoj lokaciji, na placu od 1.2a, jako lepo uređenom. Kuća je spratna, veoma funkcionalna, poseduje tri nivoa i podrum sa... više

1.100.000€ (3 666 €/m²)

  • 300m²