Za upit kuća sa placem u Beogradu pronađeno 512 oglasa

Zvezdara, Olimp, Mite Ružića, 7.0, 330m2, 230000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 118810, spratna, pr+2+ptk, struja, kanalizacija, terasa(4), uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, vertikala. Prodaje se vertikala... više

230.000€ (696 €/m²)

  • 330m²

Sopot, Mala Ivanča, Mire Stupice, 5.0, 560m2, 1120000EUR

Mala Ivanča, Beograd

Agencijski ID: 124062, 30a, struja, bazen, kanalizacija, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

1.120.000€ (2 000 €/m²)

  • 560m²

Barajevo, Vranić, Ibarska magistrala, 4.0, 120m2, 48000EUR

Vranić, Beograd

Agencijski ID: 122563, 9a, spratna, 1, struja, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta,... više

48.000€ (400 €/m²)

  • 120m²

Jakovo – 125kvm + 19a 94kvm ID#24803

Jakovo, Surčin, Beograd

Prodaje se stara kuća za rušenje ili za rekonstrukciju u centru Jakova u glavnoj ul.Prote Stamatovića sa još dve parcele iza nje u građevinskom... više

195.000€ (1 560 €/m²)

  • 125m²
  • Prizemlje

Sopot, Babe, Krčevina, 2.0, 50m2, 37000EUR

Babe, Beograd

Agencijski ID: 111488, 34a, prizemna, kanalizacija, uknjizen, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta,... više

37.000€ (740 €/m²)

  • 50m²

Palilula, Borča, Pergamonska, 4.5, 360m2, 350000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 105875, 5.5a, spratna, pr + vp, terasa, garaza, parking, dvoriste/basta. Sa pomocnim prostorijama ima oko 500m2, 2 sredjena stana... više

350.000€ (972 €/m²)

  • 360m²

Obrenovac, Barič, Sremska, 2.5, 70m2, 57000EUR

Barič, Beograd

Agencijski ID: 84806, 1a, spratna, 1, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, cela. Splav na prodaju. Zavrsen pre mesec... više

57.000€ (814 €/m²)

  • 70m²

Surčin, Petrovčić, Braće Ljubinković, 8.0, 330m2, 250000EUR

Petrovčić, Beograd

Agencijski ID: 121298, 15a, spratna, pr+1, struja, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, garaza(2), dvoriste/basta,... više

250.000€ (757 €/m²)

  • 330m²

Grocka, Kaluđerica, Kopaonička, 5.0, 250m2, 275000EUR

Kaluđerica, Beograd

Agencijski ID: 69676, prizemna, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, novogradnja, garaza, podrum. Vise informacija... više

275.000€ (1 100 €/m²)

  • 250m²

Čukarica, Umka, 13 Oktobra, 1.0, 40m2, 30000EUR

Umka, Beograd

Agencijski ID: 101284, 2a, prizemna, /, struja, kanalizacija, klima, terasa, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, cela.... više

30.000€ (750 €/m²)

  • 40m²

Zvezdara, Mirijevo, Matice srpske, 8.0, 300m2, 400000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 25319, 2a, spratna, pr+i+ii+iii, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra,... više

400.000€ (1 333 €/m²)

  • 300m²

Grocka, Zaklopača, Maršala Tita, 5.0, 345m2, 140000EUR

Zaklopača, Beograd

Agencijski ID: 119882, 10a, spratna, struja, terasa, uknjizen, garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901... više

140.000€ (405 €/m²)

  • 345m²