Za upit kuća sa dvoristem pronađeno 1931 oglasa

Komforna kuća za manje od 400e/m2 sa tri garaže

Budžino brdo, Jagodina

Velika porodična kuća, kvalitetno građena sa dobrim rasporedom. Mogućnost ZAMENE ZA MANJU KUĆU ILI STAN UZ DOPLATU!!! Kuća je ozakonjena i... više

118.000€ (395 €/m²)

  • 298m²
  • .sprat

U ponudi stara autentična kuća, veoma poznata po snimanju serije Koreni.

Gornji Račnik, Okolina, Jagodina

Kuća spada u red najstarijih i najlepših kuća iz 18 veka koja osim građevinske i tržišne vrednosti ima veoma autentičnu istorijsku vrednost,... više

50.000€ (510 €/m²)

  • 98m²
  • Prizemlje

Extravagantna kuća na Budžinom brdu

Budžino brdo, Jagodina

IMPRESIVNA LUKSUZNA KUĆA – 528 m² BEZKOMPROMISNOG KOMFORA I KVALITETA Na prodaju je ekstravagantna, reprezentativna porodična kuća, ukupne... više

325.000€ (615 €/m²)

  • 528m²
  • .sprat

Komforna kuća

Gloždak, Paraćin

U ponudi komforna kuća koja se sastoji od suterenskog dela sa garažom, prizemlja sa kuhinjoiom i trpezarijom,, kupatilo, na spratu tri spavaće... više

108.000€ (327 €/m²)

  • 330m²
  • .sprat

Savski venac, centar - Kneza Miloša, 620m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

Savski venac, centar - Kneza Miloša kuća, 620m2, terase, Po+PR+I+Ptk, CG, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking, garaže, struja,... više

9.000.000€ (14 516 €/m²)

  • 620m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća, Oblačina

Oblačinsko jezero, Merošina, Merošina

Na prodaju vikendica na Oblačini. Odlična investicija za miran život u prirodi, van gradske buke. Nalazi se nedaleko od Oblačinskog jezera.... više

46.000€ (230 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Sopot, Kosmaj, -, Kuća, 136m2, 210000 EUR

Kosmaj, Beograd

Jako lepa kuća sa bazenom u malom naselju u kom se nalazi pet kuća. Na prodaju je poslednja kuća u nizu, sa najviše prostora i otvorenim pogledom.... više

210.000€ (1 544 €/m²)

  • 136m²

KUĆA SA POTENCIJALOM

Goge, Sombor

U lepom delu Sombora, u naselju Goge, prodaje se spratna kuća od 124m2 na parceli od 450m2. Kuća je čvrste gradnje i ima tri etaže. U donjem... više

87.000€ (701 €/m²)

  • 124m²
  • 1/1 spratova

Ruma, Centar, , 3.0, 241m2, 90130EUR

Ruma, Ruma

Agencijski ID: 119519, 3.98a, spratna, struja, kanalizacija, klima, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna,... više

90.130€ (373 €/m²)

  • 241m²

Kuća na prodaji u Knjaževcu P=283m2

Knjaževac, Knjaževac, Knjaževac

Na prodaju kuća u Knjaževcu na mirnoj lokaciji. Sastoji se od podruma, prizemlja, I sprata i tavanske prostorije. Koncipirana kao dve stambene... više

100.000€ (353 €/m²)

  • 283m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Telep - Uknjižena trosobna dvojna kuća ID#3000071

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Heroja Pinkija. Predstavljamo kompletno nameštenu, renoviranu trosobnu dvojnu kuću u neposrednoj blizini Kamenjara i... više

175.100€ (2 188 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje

Ekskluzivna vila u Istri!

Kaštel, Buje

Buje - Kaštel, 186m2 kuća, 4.0, 186m2, dve terase, PR+I, toplotna pumpa, ostava, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt U samom srcu... više

720.000€ (3 870 €/m²)

  • 186m²
  • Prizemlje/1 spratova