Za upit kuća sa dvoristem pronađeno 1931 oglasa

Na prodaju moderna kuća sa placem od 7 ari i Smart Home sistemom

Blok 70, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju je predivna kuća površine 120m2 sa savršeno raspoređenim prostorijama i velikim placem od 7 ari smeštena na mirnoj i odličnoj lokaciji... više

270.000€ (2 250 €/m²)

  • 120m²
  • /2 spratova

ZEMUN KALVARIJA 125m2 , T , 219000e

Kalvarija, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Kalvarija, Koruska, 4.0 kuca od 125 m2 sa terasom, dvoriste 25 m2, PR + I, eg-gas, ktv, internet,... više

219.000€ (1 752 €/m²)

  • 125m²

PORODIČNA KUĆA U BEZDANU!

Bezdan, Okolina, Sombor

Porodična kuća u centru Bezdana, uknjižene stambene površine 181m2 na placu od 446m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom,... više

66.950€ (369 €/m²)

  • 181m²
  • .sprat

Odlična porodična kuća 360m2 sa pomoćnim objektom, plac 21.32 ari, Pasi Pol

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća u Pasi Poljani. Nalazi se u naseljenom delu i odlična je za miran porodični život. Udaljena 4,5 km od centra Niša.... više

415.000€ (1 152 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje

Izuzetna porodična vila na Mramorskom brdu - 500 m²

Merosina, Merosina, Niš

Na prodaju trospratna kuća sa bazenom koja se nalazi na idealnoj poziciji na Mramorskom brdu, u mirnom delu, na placu od 10 ari. Ukupna stambena... više

186.000€ (372 €/m²)

  • 500m²
  • Prizemlje

Kuća 133m2, 10 ari placa, Mislođin, Obrenovac - 83.000e

Mislođin, Obrenovac, Beograd

Prodaje se porodična kuća površine 133 m² na građevinskom placu od 10 ari u mestu Mislođin, udaljena svega 8 km od Obrenovca. Nalazi se uz glavni... više

83.000€ (624 €/m²)

  • 133m²
  • 1.sprat

PORODIČNA KUĆA! BEZDANSKI PUT

Gornja Varoš, Sombor

KUĆA! Na Bezdanskom putu,nedaleko od silosa,spratna,porodičan kuća,144m2 u tri etaže,dve kompletno opremljene i sredjene za život i treća suterenska... više

140.000€ (324 €/m²)

  • 432m²
  • /1 spratova

Kuća sa imanjem - Ursule kod Rekovca

Centar, Rekovac, Rekovac

Na prodaju kuća od 81m2 na 81,4 ari i 2,35 hektara zemlje. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta sa velikim dvorištem i delom zemljišta iza... više

33.000€ (407 €/m²)

  • 81m²
  • Prizemlje

Kuća po ceni jednosobnog stana!

Širi centar, Jagodina

Na prodaju prizemna kuća smeštena u širem centru grada, na mirnoj i veoma traženoj lokaciji. Sve što vam je potrebno za svakodnevni život nalazi... više

50.000€ (666 €/m²)

  • 75m²
  • .sprat

Kuća sa 7 soba SREMSKA KAMENICA, 700000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Luxuzna vila na Tatarskom brdu. Odlična lokacija. Pogodna za stanovanje ili kao poslovni prostor. Agencijska oznaka nekretnine 3091213, cena... više

700.000€ (2 071 €/m²)

  • 338m²

Palilula, Višnjička Banja, , 7.0, 639m2, 820000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 121485, 5a, spratna, 2, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa(4), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja,... više

820.000€ (1 283 €/m²)

  • 639m²

Kuća u Budvi na moru, dva troiposobna stana, površine po 98 m2, sa zasebnim u

Budva, Budva, Budva

Na prodaju kuća u Budvi na moru, u sklopu koje su dva troiposobna stana sa zasebnim ulazima, na placu površine od 320 m2. Svaki stan je površine... više

850.000€ (4 336 €/m²)

  • 196m²
  • Prizemlje