Batočina
Samo u Heroldu - Prelepa luksuzno opremljena kuca na atraktivnoj lokaciji u Batočini u blizini zabavnog parka, na prostranom placu od 6,5 ari,... više
200.000€ (435 €/m²)
Bresnica, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Bresnica, površine 118 m2 u osnovi i pomoćni objekat.... više
200.000€ (1 694 €/m²)
Erdeč, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, naselje Erdeč, površine 340 m2, stan 106 m2, stan 112 m2, garaža 101 m2, kuća 105 m2, pomoćni objekat 40m2,... više
200.000€ (493 €/m²)
Boljevci, Surčin, Beograd
Surčin, Boljevci - Ilije Radojčića Zeca kuća, 294m2, terasa 24m2, SUT+PR+I, GAS, parking, struja, voda, asfalt, plac 7.30 ari Prodaju se dve... više
200.000€ (680 €/m²)
Okolina, Sombor
KUĆA! CENTRALA, na početku ulice, prodaje se porodična kuća ukupne veličine 378m2 na velikom prostranom placu od 48a. Sastoji se iz 3 etaže,... više
200.000€ (529 €/m²)
Temerin
Prodaje se prostrana porodična kuća na izuzetnoj lokaciji u Temerinu, u Novosadskoj ulici 388. Nekretnina se sastoji od dve spojene parcele... više
169.000€ (692 €/m²)
Trošarina, Palilula, Niš
Na prodaju kuća u Nišu, u blizini škole Branko Miljković i Bogoslovije na Trošarini, sa placem površine 2,88a. Kuća ima u osnovi 84m2, (SU+VP+I+PK)... više
185.000€ (2 202 €/m²)
Levač, Jagodina
Ukoliko tražite kuću gde možete da uživate u miru i tišini a da budete na ekstra lokaciji onda je ovo prava ponuda za Vas. Na placu od 2,61ara... više
186.000€ (1 162 €/m²)
Rumenka, Novi Sad
Na prodaju porodična kuća na odličnoj lokaciji, u jednoj od glavnih ulica u Rumenki. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za porodični... više
203.999€ (1 406 €/m²)
Pantelej(Niš), Pantelej, Niš
Na prodaju prizemna kuća na Panteleju, u blizini crkve Sv.Pantelejmon, uknjižene površine od 94 m2. Nalazi se na ravnom placu od 405 m2. Kuća... više
180.000€ (1 914 €/m²)
Klisa, Novi Sad
Agencijska oznaka 3091173 - CENA je 180 000e plus agencijska provizija od 3%. Uknjižena petosobna kuća na Klisi. Kuća se sastoji iz tri stana... više
180.000€ (1 104 €/m²)
Trnava selo, Okolina, Jagodina
Cena je sa svim nameštajem i njivom od 46.ari koja je odmah pored placa. Nova kuća građena 2008.godine, izolacija, fasada, asfalt do kuće(2... više
180.000€ (1 065 €/m²)