Zabrežje, Obrenovac, Beograd
Prodaja kuća Beograd – u ponudi je porodična kuća u Obrenovcu, naselje Zabrežje, ukupne površine 210m² (glavna kuća 180m² + pomoćni objekat... više
218.000€ (1 038 €/m²)
Lazarevac, Beograd
Na prodaju zemljište 1.05 ha,sa kućom 360 m2,nalazi se Stepojevcu 40 km udaljeno od Beograda,plac je dvostrano orjentisan izlazi na magistralu... više
200.000€ (555 €/m²)
Resnik, Rakovica, Beograd
Kuća je građena 1993. godine od cigle, sa korisnom površinom od 53 m² i građevinskom od 64 m², u osnovi kuća zauzima 65 m², a dograđeno potkrovlje... više
200.000€ (3 076 €/m²)
Cardak, Sremska Kamenica
Agencijska oznaka - 3091491 - CENA JE 210 000e + AGENCIJSKA PROVIZIJA OD 3%. Uknjižena četvorosobna kuća na Čardaku. Kuća se sastoji od dnevnog... više
210.000€ (1 111 €/m²)
Kaluđerica, Beograd
Agencijski ID: 68534, 3.9a, spratna, 3, telefon, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava. Kuca je idealna za porodicni zivot,... više
210.000€ (823 €/m²)
Novi Sad
Agencijski ID: 124948, 9a, uknjizen, garaza, ostava. Na prodaju porodicna kuca od 186m2 na placu od 860m² u naselju Cardak. Kuca ima trofaznu... više
210.000€ (1 129 €/m²)
Zvezdara, Beograd
Agencijski ID: 119046, 3.5a, prizemna, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, tavan, mogucnost prosirenja, cela.... više
210.000€ (3 000 €/m²)
Novi Sad
Agencijski ID: 116076, 8.9a, spratna, 1, terasa, uknjizen, fasada dobra, dvoriste/basta. **PRODAJE SE PORODICNA KUCA U KOVILJU – MIR, PRIRODA... više
210.000€ (693 €/m²)
Ovča, Beograd
Agencijski ID: 78890, 19a, spratna, pr + i, uknjizen, cela. Hitna prodaja , cena spustena za 10000e MOZE NA KREDIT , Prelep plac od 18ari pun... više
210.000€ (1 354 €/m²)
Fruška Gora, Fruška Gora
Agencijski ID: 111229, 10a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, u izgradnji, parking, dvoriste/basta, ostava, mogucnost prosirenja,... više
210.100€ (1 910 €/m²)
Centar, Leskovac, Leskovac
Na podaju lux porodična kuća, izuzetne, kvalitetne gradnje, u centru grada. Ova nekretnina je idealna za miran porodični život, ali i za one... više
239.000€ (663 €/m²)
Sremčica , Čukarica, Beograd
Čukarica, Sremčica - Leposavićka kuća, 229m2 (dve terase 21m2), SUT+PR+I, CG, telefon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt,... više
239.000€ (1 043 €/m²)