Za upit Kragujevac stanovi pronađeno 78 oglasa

Dvosoban stan 53 m², Aerodrom, Kragujevac, 1. sprat

Aerodrom, Kragujevac

Ukoliko tražite udoban i komforan stan na odličnoj lokaciji, ovo je prilika za vas. Na prodaju stan površine 53m2 u naselju Aerodrom. Stan... više

94.000€ (1 773 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1.sprat

Stan u izgradnji, Kragujevac, 6. topola - 1. sprat, 59,83 m2

Šest Topola, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan u izgradnji u naselju 6. topola, u Kragujevcu, u mirnoj ulici, u blizini pošte i Fiata, površine je 59,83 m2. Nalazi se na 1.... više

101.681€ (1 723 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²
  • 1/2 spratova

Stan na 2.spratu u izgradnji - 90 m2, Kragujevac, centar

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan na 2.spratu, projektovane površine 90 m2, kao jedinstvena stambena celina, jedini na ovom spratu, zgrade spratnosti prizemlje... više

162.000€ (1 800 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 2/3 spratova

Četvorosoban stan u soliteru na Maloj Vagi od 91 m²

Mala Vaga, Kragujevac, Kragujevac

Predstavljamo vam prostran i potpuno renoviran stan smešten na desetom spratu solitera iza Maxija na Maloj Vagi. Zgrada je opremljena sa dva... više

140.000€ (1 538 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²
  • 10/10 spratova

Na prodaju stan u Kragujevcu

Aerodrom, Kragujevac

Na divnim i živopisnim brežuljcima u srcu Šumadije, Kragujevcu, u oazi mira zaklonjenoj od buke i gradske vreve smešten je izuzetan stambeni... više

264.742€ (1 548 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 171m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja u centru- Donja Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

U ponudi su stanovi u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.29... više

99.100€ (2 154 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 4/4 spratova

U ponudi stan u Bresnici od 98 m2 sa dvorištem

Bresnica, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se stan u Bresnici sa pripadajućim dvorištem. Stan u kući koji ima 98m2. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i špajzom,... više

98.000€ (1 000 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 98m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kragujevac, neuseljavan stan u novom stambeno poslovnom kompleksu Matis New Po

Bubanj, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se stan površine 46m2. Nalazi se na drugom spratu, u moderno projektovanom stambeno poslovnom kompleksu, na odličnoj lokaciji u blizini... više

130.000€ (2 826 €/m²)

  • 1 soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Stan penthaus u Kragujevcu, Erdoglija, blizina centra - površina 73 м2, plus

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan u Kragujevcu, u blizini centra, u naselju donja Erdoglija, penthaus, pogodan za stanovanje i izdavanje. Površina stambenog dela... više

165.000€ (2 200 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja u centru- Donja Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

U ponudi su stanovi u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.7... više

98.550€ (2 142 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/4 spratova

Stan u izgradnji, Kragujevac, Šest topola - 1. sprat, 68,29 m2

Šest Topola, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Šest topola, u Kragujevcu, u mirnoj ulici, u blizini pošte i Fiata, površine je 68,29 m2. Nalazi se na... više

100.000€ (1 470 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 1/3 spratova

Kragujevac, stan na trećem spratu u ekskluzivnoj zoni 78,34 m2, u izgradnji

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U ekskluzivnoj zoni, nadomak samog, strogog, centra grada, na prodaju stan u izgradnji površine 78,34 m2. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade... više

172.348€ (2 209 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/7 spratova