Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1699 oglasa

Novi Sad, Liman II - Komforan trosoban stan ID#1001112

Liman II, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman II, ulica Dr Ivana Ribara. Predstavljamo po strukturi odličan trosoban stan za renoviranje na jednoj od najtraženijih lokacija... više

193.000€ (2 573 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 6/10 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 193000€

Centar, Novi Sad

CENTAR , UKNJIŽEN TROSOBAN STAN . Agencijska oznaka 1101875. Prodaje se trosoban stan u blizini strogog centra, Dunava, pijace . Stan je dvostrano... više

193.000€ (2 506 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 77m²
  • 4/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 193000€

Telep, Novi Sad

Telep , ČETVOROSOBAN SA PARKINGOM ! Odlična ponuda. Agencijska oznaka stana 1102058, Novi Sad, Telep, CENA 193000 +agencijska provizija 3% .... više

193.000€ (2 353 €/m²)

  • 4 soba
  • 82m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novi Sad, Centar, Kralja Aleksandra, 2.0, 59m2, 193000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 121879, PR/, klima, terasa, uknjizen, renoviran. Prodaje se stan u pesackoj zoni, ulica Kralja Aleksandra, kod Trcike. Locirani... više

193.000€ (3 271 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²

Novi Sad, Centar, Futoška , 3.5, 77m2, 193000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 113572, I/, terasa. Prodaje se stan, 77m2, u Futoskoj ulici. Dnevna soba, kuhinja, tri spavace sobe, hodnik, dva kupatila, terasa.... više

193.000€ (2 506 €/m²)

  • 4 soba
  • 77m²
  • 1.sprat

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 193120€

Salajka, Novi Sad

Agencijska oznaka 1093690 Uknjižen dvoiposoban stan na Salajci, u blizini Partizanske ulice i Sentandrejskog puta. Grejanje na gas, mali računi.... više

193.120€ (2 574 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Dr Svetislava Kasapinovića, 3.0, 84m2, 193200EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 117649, V/V, lift, terasa(2). Ne javlja se trenutno 09.07.25 Prodaje se komforan trosoban duplex stan na trazenoj lokaciji. Donja... više

193.200€ (2 300 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 5/5 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Podbara, 45–109m², 2.0 / 3.0 / 4.0 – Odlična

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad na jednoj od najtraženijih lokacija — Podbara, strogi centar grada. U prodaji su dvosobni, trosobni i četvorosobni... više

193.743€ (3 399 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Satelit, , 4.0, 76m2, 193800EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126515, V/VII, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* 76 m2 sa 3 spavace sobe, SA PDV, NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara,... više

193.800€ (2 550 €/m²)

  • 4 soba
  • 76m²
  • 5/7 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Kamenica, luksuzni stanovi sa panoramskim pogledom

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

Bez provizije za kupce Prodaja stanova Novi Sad – Kamenica, u ekskluzivnom stambeno–poslovnom kompleksu koji će zasigurno postati jedan od... više

194.346€ (3 036 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • 1.sprat

Stanovi u Petrovaradinu (0.5–4.0), 26–125 m² – Agencija Kompas

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

Tražite savršeno mesto za život u Petrovaradinu? U ponudi imamo stanove površine od 28 do 125 m², u zgradama od 0.5 do 4.0 sprata, smeštene... više

194.361€ (2 491 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 78m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Centar, Matice srpske, 2.0, 54m2, 194400EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 88596, VPR/II, terasa, uknjizen, luks renoviran, stara gradnja, garaza, ostava. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

194.400€ (3 600 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²