Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

Novi Sad, Bulevar Evrope - Uknjižen četvorosoban dupleks ID#1001108

Bulevar Evrope, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar Evrope. Predstavljamo uknjižen četvorosoban dupleks stan u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, Bulevara cara Lazara,... više

170.980€ (1 899 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001080

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Uknjižen, po strukturi dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Spensa, TC Promenada, Osnovnog suda i biro-a. Ovaj... više

170.980€ (2 671 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 12.sprat

Novi Sad, Kamenjar, , 4.0, 88m2, 171000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 114131, II/, klima, telefon, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, parking, ostava. Prodajem namesten stan u Kosmajskoj... više

171.000€ (1 943 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 2.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 171100€

Socijalno, Novi Sad

Socijalno, odličan trosoba stan u izgradnji , odlična lokacija i CENA SA PDV-om 171100, +ag.provizija 3% ! Mogućnost kupovine i garažnog mesta... više

171.100€ (2 900 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²
  • 1/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji u Sremskoj Kamenici od 28m2 do

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u izgradnji u Sremskoj Kamenici, na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, idealnoj za porodičan život ili investiciju.... više

171.111€ (2 851 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Centar, Bulevar oslobođenja, 2.0, 60m2, 172000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 122002, VII/X, lift, terasa, uknjizen. CENTAR - PERFEKTAN, LUX, NOVIJI stan, veliki 2,0 -soban, koji pruza opciju da bude 3,0... više

172.000€ (2 866 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 7/10 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 172000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101150, cena stan je 172.000 e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Bulevar, 60 m2, dvosoban, sedmi sprat (od deset).... više

172.000€ (2 866 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 7/10 spratova

Novi Sad, Podbara, Đorđa Rajkovića, 3.0, 61m2, 172000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 129685, I/IV, ostava. Prodaje se kompletno namesten i opremljen trosoban stan povrsine 61m2 na prestiznoj lokaciji na Podbari.... više

172.000€ (2 819 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • 1/4 spratova

Prodaja dvoiposobnog stana - Podbara 65m2

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja dvoiposobnog stana površine 65m2 u Novom Sadu, smeštenog na odličnoj lokaciji u naselju Podbara, u blizini škole, prodavnica,... više

172.380€ (2 652 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 4.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 172500€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1100136 - CENA je 172500e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen, izuzetno lep, trosoban stan na Grbavici, na odličnoj... više

172.500€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 6/6 spratova

Prodaje se se 4.0 stan 90 m² – Grbavica, Bulevar Evrope 11, Novi Sad | Parki

Grbavica - Telep, Novi Sad

Prodaje se se prostran četvorosoban stan od 90 m² u ulici Bulevar Evrope 11, na petom spratu zgrade sa liftom u naselju Grbavica, Novi Sad.... više

172.640€ (1 918 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Adice - Uknjižen, namešten troiposoban stan ID#1000850

Adice, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adice, ulica Mirona Đorđevića. Uknjižen, kompletno namešten troiposoban stan. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa... više

173.000€ (2 276 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 76m²
  • 1/2 spratova