Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 170000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102458- CENA 170.000 + 3 % AGENCIJSKA PROVIZIJA - Uknjižen trosoban stan u blizini Železničke stanice. Stan je u izvornom... više

170.000€ (2 428 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 7/8 spratova

Novi Sad, Bulevar Evrope, , 4.0, 70m2, 170000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 131815, V/, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, stambena zgrada. BULEVAR EVROPE - DUPLEX 70m2 sa 3 spavace sobe.... više

170.000€ (2 428 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 5.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 170000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana: 1100693, CENA: 170.000 + 3%. agencijske provizije. Potpuno renoviran, odmah useljiv, veoma svetao i udoban dvosoban... više

170.000€ (3 035 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, , 2.5, 69m2, 170000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 116938, III/, klima, telefon, terasa, uknjizen, renoviran, ostava. Prodaje se stan na dobroj lokaciji. U blizini su vrtic Guliver... više

170.000€ (2 463 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Liman 1, Jirečekova, 2.0, 62m2, 170000EUR

Liman 1, Novi Sad

Agencijski ID: 131541, IV/V, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. RETKO U PONUDI!!! Na prodaju klasican dvosoban stan od 62m2 na jednoj... više

170.000€ (2 741 €/m²)

  • 2 soba
  • 62m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Seljačkih buna, 2.5, 69m2, 170000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 123531, III/, klima, francuski balkon, terasa, parking. Prodaje se dvoiposoban stan na mirnoj lokaciji na Novom naselju okruzen... više

170.000€ (2 463 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Petrovaradin, Okrugićeva, 4.0, 82m2, 170000EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 129299, I/, terasa(2), uknjizen. Na prodaju klasican cetverosoban stan u Petrovaradinu na prvom spratu sa liftom. Stan se sastoji... više

170.000€ (2 073 €/m²)

  • 4 soba
  • 82m²
  • 1.sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD . NOVOGRADNJA . JEDNOSOBAN .DVOSOBAN . TROSOBAN .CENTA

Centar, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji se gradi na odličnoj lokaciji u blizini ulice FUTOSKE PIJACE Ovaj projekat... više

170.103€ (3 780 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 2/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 170150€

Nova Detelinara, Novi Sad

DUPLEX BEZ KOSINA , GARAŽA, TROSOBAN STAN . Agencijska oznaka 1098936. Cena 170150 +ag. provizija 3% . U prodaji je odličan trosoban stan... više

170.150€ (2 050 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 5/6 spratova

Centar, Novi Sad

170.215€ (3 782 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 2/4 spratova

Na prodaju dvoiposoban stan - Novo Naselje 55m2

Novo Naselje, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad – dvoiposoban stan 55m2 Novo Naselje, Knežev park, odlična lokacija. Stan se nalazi na četvrtom spratu... više

170.340€ (3 097 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 4/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 170880€

Grbavica, Novi Sad

Uknjižen trosoban dupleks na Grbavici, u novijoj zgradi iz 2010. godine. Donja etaža: wc, dnevni boravak i kuhinja, terasa; na gornjoj etaži... više

170.880€ (2 163 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 3/4 spratova