Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

Dvosoban stan NOVI SAD, 173000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1057670 - Uknjižen LUX dvosoban stan na Grbavici u kvalitetnoj gradnji. Prodaje se komplet namešten. Pogodan za izdavanje,... više

173.000€ (3 089 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 3/4 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Sajmište, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

173.073€ (3 762 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 4.sprat

Sremska Kamenica, Popovica - Nov trosoban stan ID#1000860

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica, Popovica. Izdavajamo iz ponude nov, komforan, po strukturi trosoban stan koji se nalazi u luksuznom naselju sa bazenima. Na... više

173.300€ (2 310 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Petrovaradin, Preradovićeva, 4.0, 89m2, 173550EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 96319, IV/. Prodaje se nov stan, 89m2, na Petrovaradinu. Dnevna soba, kuhinja, tri spavace sobe, hodnik, kupatilo, terasa. Odlicna... više

173.550€ (1 950 €/m²)

  • 4 soba
  • 89m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara, Koste Racina, 3.0, 70m2, 174000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 120766, V/V, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju trosoban potpuno... više

174.000€ (2 485 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 5/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 174000€

Nova Detelinara, Novi Sad

više

174.000€ (2 485 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 5/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 174000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101011. CENA stana 174 000e + 3% agencijske provizije. NOV - odmah useljiv odličan stan sa mogućnošću kupovine GARAŽE u... više

174.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, , 3.0, 60m2, 174000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130779, III/III, lift. NOVA DETELINARA LUX 3,0-ban stan 60 m2, LUX STEPENISTE - okrenut dvoristno. Privatni ulaz do stana. Parket.... više

174.000€ (2 900 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Somborski bulevar, Somborska, 4.0, 77m2, 174000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 114189, IV/, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Prodajem odlican cetverosoban dupleks stan na Somborskom bulevaru... više

174.000€ (2 259 €/m²)

  • 4 soba
  • 77m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara, Veselina Masleše, 3.5, 87m2, 174000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 85619, V/VI, lift, telefon, garaza, parking. U Novom Sadu, duplex stan 87kvm, na Bulevaru Evrope, uknjizen, pogled na Frusku... više

174.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 5/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 175000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102585, cena nekretnine je 175.000eu + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Grbavica, 70m2, trosoban, treći sprat od... više

175.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 3/8 spratova

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 175000€

Alibegovac, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101650 Cena sa nameštajem i tehnikom 175000 e + agencijska provizija od 3%. Na prodaju kompletno namešten stan od 73 m2... više

175.000€ (2 397 €/m²)

  • 4 soba
  • 73m²
  • Prizemlje/2 spratova