Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

Za one koji cene kvalitet Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, od

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na telepu blize centru grada,odmah na pocetku telepa. Cena već od 2.990... više

165.425€ (3 121 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/2 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA TEMERINSKI PUT – STANOVI 29m² DO 84

Slana Bara, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na... više

165.547€ (2 043 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 81m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u novogradnji na Telepu od 29m² do 85m²,

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više

166.139€ (2 815 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 59m²
  • 1/8 spratova

Na prodaju četvorsoban stan, novogradnja, parking 89, 78m2

Adice, Novi Sad

U ponudi je prodaja prostranog četvorosobnog stana površine 89.78m2 u novoj stambenoj zgradi novogradnje iz 2025. godine. Stan se nalazi na... više

166.260€ (1 868 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 89m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Grbavica, Miše Dimitrijevića, 3.0, 64m2, 166400EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 129344, III/V, uknjizen, renoviran. GRBAVICA LUX *SAMO U BEOCITY* 64 m2, 2 spavace sobe, renoviran, neuseljavan. LIFT nov. Elektricni... više

166.400€ (2 600 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 3/5 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | NOVOGRADNJA | JEDNOSOBAN | DVOSOBAN | TROSOBAN |

Rotkvarija, Novi Sad

Nudimo stanove na prodaju u Novom Sadu u modernom stambeno-poslovnom kompleksu koji se gradi na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada... više

166.432€ (4 059 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 1.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 167000€

Liman 2, Novi Sad

TROSOBAN STAN , LIMAN II +++Agencijska oznaka 1102336 , cena stana je 167.000 eura + agencijska provizija 3 %. Prodaje se renoviran delimično... više

167.000€ (2 982 €/m²)

  • 3 soba
  • 56m²
  • 8/10 spratova

Novi Sad, Liman 2, Bulevar oslobođenja, 2.5, 59m2, 167000EUR

Liman 2, Novi Sad

Agencijski ID: 116357, VIII/X, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se svetao, komforan, moderno opremljen stan na Limanu 2, blizina Stranda.... više

167.000€ (2 830 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²
  • 8/10 spratova

Prodaje se dvosoban stan 58m2, Centar, dve terase, odlična lokacija

Centar, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se vrhunski dvosoban stan površine 58m2 u strogom centru grada, u neposrednoj blizini Riblje pijace, na izuzetno... više

167.280€ (2 884 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • 1.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 167500€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101775, CENA: 154.100 e + agencijska provizija od 3%. Na prodaju je prostran stan na izuzetnoj lokaciji u Novom Sadu, idealan... više

167.500€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 4/4 spratova

Najbolji kvalitet i konfor za najnižu cenu, a proverite šta može još

Petrovaradin, Novi Sad

Želite mir i jutarnji cvrkut ptica, na lokaciji sa koje ste u centru Novog Sada za 7 minuta. Želite spoj kvaliteta, konfora i najbolje cene.... više

167.630€ (1 802 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 93m²
  • Potkrovlje/2 spratova

Izdavanje stanova Novi Sad, Liman 3. Izdaje se dvosoban, renoviran, nenamesten

Liman 3, Novi Sad

Izdavanje stanova Novi Sad Liman 3. Izdaje se dvosoban, renoviran, nenamesten stan površine 52–52,5 m2, u ulici Narodnog fronta 24, na 3. spratu... više

168.000€ (3 230 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 3/8 spratova