Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 165000€

Salajka, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102570 - Cena 165.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se prelep, namešten trosoban stan na odličnoj lokaciji, na Salajci.... više

165.000€ (2 704 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • 2/4 spratova

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 165000€

Alibegovac, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101010 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju četvorosoban, potpuno NOV stan u Petrovaradinu, na... više

165.000€ (2 115 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Telep, Petefi Šandora , 3.0, 61m2, 165000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 123986, III/V, lift, telefon, terasa, parking, stambena zgrada. Na prodaju nov odmah useljiv trosoban stan od 61m2 u ulici Petefi... više

165.000€ (2 704 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • 3/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 165000€

Klisa, Novi Sad

Nov, namesten, sa parking mestom, komforan trosoban stan na Klisii 69m2... Agencijska oznaka stana 1101995. Cena stana je 165000e +3% agencijska... više

165.000€ (2 357 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad, Detelinara, Braće Mogin, 3.0, 73m2, 165000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130512, VPR/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava, moze zamena(). **Prodaje se renoviran i kompletno namesten... više

165.000€ (2 260 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²

Novi Sad, Novo Naselje, Jovana Dučića, 2.0, 61m2, 165000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 130258, I/, lift, terasa, uknjizen. NOVO NASELJE - 61 m2, FUNKCIONALAN i u potpunosti prakticno iskoriscen. Odlican veliki... više

165.000€ (2 704 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Centar, Železnička, 1.5, 39m2, 165000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 129697, III/V, uknjizen. Na prodaju jednoiposoban stan u Centru Novog Sada. Retko u ponudi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

165.000€ (4 230 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad, Telep, Prešernova, 3.0, 63m2, 165000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 126741, II/IV, lift, terasa, uknjizen, parking. Na prodaju odlican namesten trosoban stan na Telepu u Presernovoj ulici na drugom... više

165.000€ (2 619 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Liman 3, Narodnog fronta, 2.0, 52m2, 165000EUR

Liman 3, Novi Sad

Agencijski ID: 125648, III/VI, lift, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Na prodaju funkcionalan dvosoban stan na Limanu tri. Stan je uknjizen... više

165.000€ (3 173 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 3/6 spratova

Novi Sad, Centar, Kralja Aleksandra, 2.0, 51m2, 165000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 118163, II/, terasa, parking, stambena zgrada. Prodaje se odlican komforan 2.0 stan u samom Centru Novog Sada, Uz odredjena ulaganja... više

165.000€ (3 235 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Sremska Kamenica, Tihomira Arsića, 3.5, 78m2, 165000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 116332, II/II, klima, terasa, novogradnja, parking. Prodaje se potpuno nov, odmah useljiv cetvorosoban stan u mirnom i ekskluzivnom... više

165.000€ (2 115 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 2/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična lokacija, pocetak t

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na telepu blize centru grada,odmah na pocetku telepa. Cena već od 2.990... više

165.425€ (3 121 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/2 spratova