Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 168000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100927... CENA 168000 plus agencijska provizija 3%, . Savršena prilika za rekonstrukciju predivnog stana kod Banovine.... više

168.000€ (2 270 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • 3/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 168000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

NOVO NASELJE , ODLIČAN TROSOBAN STAN. Agencijska oznaka 1101382. CENA STANA JE 158.000E + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Prodaje se odličan stan... više

168.000€ (2 434 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Tatarsko brdo, , 3.0, 73m2, 168000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 128776, II/III, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlican trosoban stan na Tatarskom brdu u novijoj... više

168.000€ (2 301 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 2/3 spratova

Prodaje se namešten moderan dvoiposoban stan na Telepu - 64m2

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja funkcionalnog i nameštenog stana na početku naselja Telep u Novom Sadu, idealnog za porodičan život ili kao investicija.... više

168.300€ (2 629 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 3/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Četvorosoban stan 89m², parking, prvi sprat, gas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je ekstra prostran četvorosoban stan površine 89.8m², smešten na prvom spratu stambene zgrade. Ova nekretnina... više

168.300€ (1 891 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 89m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan, Podbara, Novi Sad, 1. sprat, 2 kupatila

Podbara, Novi Sad

U ponudi je svetao i funkcionalan trosoban stan površine 60m2, smešten u Gundulićevoj ulici na Podbari, jednoj od najtraženijih lokacija u gradu,... više

168.300€ (2 805 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1/5 spratova

Novi Sad, Centar - Komforan dvosoban stan ID#1000980

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Stevana Milovanova. Predstavljamo uknjižen, renoviran, komforan, po strukturi dvosoban salonski stan. Nalazi se u neposrednoj... više

168.920€ (2 448 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 69m²
  • 1/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 169000€

Podbara, Novi Sad

Lep trosoban stan , Podbara , kvalitetna gradnja. Agencijska oznaka 1097809. Prodaje se se prelep trosoban stan u mirnoj ulici na Podbari .... više

169.000€ (2 600 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, Cara Dušana , 2.0, 61m2, 169000EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 127503, VI/, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Na prodaju dvosoban sredjen dupleks stan u Cara Dusana ulici na sestom... više

169.000€ (2 770 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 6.sprat

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

169.110€ (3 523 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 4/8 spratova

Četvorosoban stan, 83m2, Sajlovo, Novi Sad, 1. sprat

Sajlovo, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu – luksuzni četvorosobni (4.0) stanovi u urbanim vilama u Vidovdanskom naselju, na odličnoj lokaciji, idealni... više

169.270€ (2 039 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 83m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 2.5, 64m2, 169500EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 125121, XII/XIV, lift(2), terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja. Prostran i svetao renoviran stan. Hrastov parket prve klase... više

169.500€ (2 648 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 12/14 spratova