Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

Novi Sad, Adamovićevo naselje - Uknjižen dvosoban stan ID#1001121

Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Cara Dušana. Odličan, uknjižen, kompletno renoviran dvosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara cara Lazara,... više

161.450€ (2 935 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 3/6 spratova

Novi Sad, Socijalno, Vojvode Šupljikca, 2.0, 42m2, 161585EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 129732, I/, u izgradnji. Na prodaju dvosoban stan 41,97m2 u izgradnji od kvalitetnog investitora. Useljiv pocetkom 2027 godine.... više

161.585€ (3 847 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Grbavica, , 2.0, 47m2, 161632EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 130319, I/III, lift. GRBAVICA LUX NOVI 46,85 m2, SA PDV FANTASTICAN - LIFT. Useljenje: kraj ove godine. Moderan stan, dnevni... više

161.632€ (3 438 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1/3 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 162000€

Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102022 CENA 162.000e + 3% agencijska provizija. SA KOMPLET NAMEŠTAJEM. POTPUNO RENOVIRAN, zamenjene sve instalacije. Na prodaju... više

162.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 3/4 spratova

Prodaja stanova Petrovaradin –trosoban stan Novi Sad , cene su sa PDV om MOZE

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

162.000€ (2 219 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar Oslobođenja, 2.0, 63m2, 162000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 119081, V/XIV, lift(2), terasa, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, podrum, ostava. Prodaje se dvosoban stan na bulevaru... više

162.000€ (2 571 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 5/14 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 163000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101475. CENA stana 165 000e + 3% agencijske provizije. Uz ovu ponudu dodatno nudimo i garažno mesto u suterenu po odličnoj... više

163.000€ (2 629 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 3/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 163000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101124. CENA stana 163 000e + 3% agencijske provizije. NOVO NASELJE, porodičan stan, miran kraj, povezan sa gradom. Dvosoban... više

163.000€ (2 672 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 1/6 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 163150€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1043483 - Uknjižen petosoban stan u jednoj etaži urbane vile u blizini Lipovog gaja i Grasa. Dve velike terase, 2 parking... više

163.150€ (1 132 €/m²)

  • 4 soba
  • 144m²
  • 2/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Adice – četvorosoban stan 78m2, nov, namešten, par

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je moderan četvorosoban stan u naselju Adice, odlična lokacija za miran porodičan život. Nekretnina predstavlja... više

163.200€ (2 092 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 78m²
  • 1/2 spratova

Troiposoban stan PETROVARADIN, 163200€

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102562, cena nekretnine je 163.200e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Petrovaradin, 71 m2, troiposoban, visoko prizemlje.... više

163.200€ (2 298 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 71m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodaje se luksuzan jednoiposoban stan u Centru Novog Sada, 40m2

Centar, Novi Sad

Prodaje se jednoiposoban stan u Novom Sadu, Centar, površine 40m2, na 1. spratu. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za prodaju stanova... više

163.200€ (4 080 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1.sprat