Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 160000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101672. CENA stana 160 000e + 3% agencijske provizije. Uknjižen 1/1. U ponudi trosoban stan, 69m2, odličnog rasporeda, u... više

160.000€ (2 318 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 5/5 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 160000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102251 - CENA 160000 + 3% agencijska provizija. Uknjižen troiposoban stan na odličnoj lokaciji blizu Bulevara i Futoške... više

160.000€ (3 018 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 53m²
  • 7/9 spratova

Novi Sad, Telep, Bulevar Patrijarha Pavla, 3.0, 65m2, 160000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 131171, IV/, klima, lift, terasa, uknjizen. *TELEP DUPLEX* 65 m2 3,0 - ban, odlican u blizini kruznog toka sa Limanima. Noviji... više

160.000€ (2 461 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 4.sprat

Troiposoban stan NOVI SAD, 160000€

Cara DuŠana, Novi Sad

Dupleks na dobroj lokaciji, odličnog rasporeda+++ Agencijska oznaka stana 1101254 , CENA 160.000 e + agencijska provizija od 3 %. Cara Dušana,... više

160.000€ (2 388 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 67m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Salajka, Đorđa Zličića, 3.0, 71m2, 160000EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 103118, II/IV, klima, terasa(2), uknjizen, renoviran, novogradnja, parking, dvoriste/basta. Nova gradnja 2008. godina,renoviran... više

160.000€ (2 253 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 2/4 spratova

Fantastican trosoban uknjizen stan-Salajka

Salajka, Novi Sad

Fantastičan trosoban uknjižen stan 71m2,drugi sprat,dvostrano orjentisan,2 kupatila ( jedno sa ležećom kadom a drugo tuš kabina, oba imaju... više

160.000€ (2 253 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 2.sprat

Prodaja UKNJIŽEN 3.5 Stan 95 m² Adice | Gasno Grejanje | Dve Terase | PARKING

Adice, Novi Sad

U ponudi je komforan troiposoban stan površine 95 m² u mirnom delu naselja Adice, idealan za porodičan život i sve koji žele privatnost, niske... više

160.000€ (1 684 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 95m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Adice, Ratarska, 4.0, 78m2, 160000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 130665, I/II, terasa, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

160.000€ (2 051 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Centar, , 2.0, 40m2, 160000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 129474, III/V, lift, uknjizen, novogradnja. Na prodaju potpuno namesten dvosoban stan u Centru Novog Sada na trecem spratu sa... više

160.000€ (4 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001184

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Uknjižen, po strukturi jednoiposoban stan u neposrednoj blizini strogog centra grada, Futoške pijace, više trgovinskih... više

160.160€ (3 906 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 5/7 spratova

Novi Sad, Sajlovo, , 4.0, 89m2, 160200EUR

Sajlovo, Novi Sad

Agencijski ID: 130015, I/II, klima, terasa, u izgradnji, garaza, parking. SAJLOVO LUX 89 m2 4,0-soban stan u izgradnji NA KORIDORU NOVOG 4 MOSTA... više

160.200€ (1 800 €/m²)

  • 4 soba
  • 89m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Bulevar Evrope, Bulevar Evrope, 4.0, 81m2, 161000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 127979, V/V, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlican cetverosoban dupleks stan na Bulevaru... više

161.000€ (1 987 €/m²)

  • 4 soba
  • 81m²
  • 5/5 spratova