Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

Dvosoban stan NOVI SAD, 164000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100338 CENA 164.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen dvosoban stan u Centru grada, u neposrednoj blizini Riblje... više

164.000€ (2 827 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 1/5 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 2.0, 53m2, 164300EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 124810, IV/VII, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se izuzetno funkcionalan i svetao stan povrsine 53m², smesten na cetvrtom spratu... više

164.300€ (3 100 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 4/7 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, , 2.5, 47m2, 164500EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 132170, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju izuzetno funkcionalan manji dvoiposoban stan u blizini Futoske pijace... više

164.500€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 47m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Lipov gaj - Odličan, renoviran dvosoban stan ID#1000984

Lipov gaj, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara. Odličan, komforan, kompletno renoviran dvosoban stan u poznatom naselju Lipov gaj; na jednoj od... više

164.800€ (2 496 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 1/3 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 164800€

Nova Detelinara, Novi Sad

DVOSOBAN STAN , NOVA DETELINARA+++Agencijska oznaka 1062986. Prodaje se prostran dvosoban stan u Rumenačkoj ulici. Stan je bez ulaganja . Stan... više

164.800€ (2 288 €/m²)

  • 2 soba
  • 72m²
  • 6/7 spratova

Prodaja stanova u Novom Sadu - fantastičan trosoban stan 71m2, 2 kupatila, 2 t

Salajka, Novi Sad

Prodaja stanova u Novom Sadu - na odličnoj lokaciji, na samo 10 minuta hoda do centra grada, izdvajamo fantastičan trosoban stan od 71m2. Stan... više

164.800€ (2 321 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 2.sprat

Prodaje se dvosoban namešten stan, 48m2, Grbavica

Grbavica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 48m2 na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, Grbavici, na uglu... više

164.800€ (3 433 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 2/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 165000€

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102506 CENA: 165.000 e + agencijska provizija od 3 %. Na prodaju prelep, funkcionalan stan u kvalitetno gradjenoj zgradi... više

165.000€ (2 538 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 4/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 165000€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Bulevar Evrope, trosoban, 67m2, delimično namešten. Cena stana 165,000 +3% agencijske provizije. Agencijska oznaka stana 1101782. Novi Sad,... više

165.000€ (2 462 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 4/12 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 165000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1100270 - CENA JE 165 000 evra + agencijska provizija. Uknjižen dvosoban stan u užem Centru grada. Sastoji se iz dve veće... više

165.000€ (3 235 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 2/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 165000€

Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102433 CENA 165.000e + 3% agencijska provizija. Delimično renoviran, radjena stolarija, kupatilo, podovi. Stan se sastoji... više

165.000€ (2 323 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • Prizemlje/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 165000€

Liman 3, Novi Sad

LIMAN III, RENOVIRAN , USELJIV, UKNJIŽEN+++Agencijska oznaka 1064930. Cena stana je 165000e +agencijska provizija 3%. Prodaje se odličan dvosoban... više

165.000€ (3 173 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 3/11 spratova