Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1713 oglasa

PRODAJA STANOVA NOVI SAD | NOVOGRADNJA | 0.5-4.0 | ODLIČNA LOKACIJA, TELEP

Telep, Novi Sad

2.0 STAN DVORISNO ORJENTISAN U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambeno-poslovnom objektu projektovanom po meri savremenog... više

137.842€ (3 063 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Telep, , 4.0, 77m2, 137880EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 129109, I/II, terasa. Prodaja JUZNI TELEP - SAMO U BEOCITY CENA SA PDV 4,0-soban stabn 77 m2 u izgradnji. Useljenje - leto ove... više

137.880€ (1 790 €/m²)

  • 4 soba
  • 77m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 137900€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

BULEVAR EVROPE , USELJIVBRZO , DOBRA CENA . Cena stana 139,900 + 3% agencijske provizije. Agencijska oznaka 1099461. Prodaje se odličan stan... više

137.900€ (2 121 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Adamovićevo naselje - Uknjižen, renoviran dvosoban dupleks ID#10011

Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Cara Dušana. Odličan, uknjižen, kompletno renoviran dvosoban dupleks stan u neposrednoj blizini Bulevara... više

137.970€ (2 935 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 1/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 138000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 110958 -CENA 138.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se odličan, potpuno namešten dvosoban stan kod Socijalnog . Stan... više

138.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 138000€

Bulevar, Novi Sad

BULEVAR , USELJIV , UKNJIŽEN STAN,POGLED NA TVRĐAVU. Agencijska oznaka 1101601 . CENA STANA JE 138000E + 3%AGENCIJSKA PROVIZIJA . Poda je se... više

138.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 7/9 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 138000€

Nova Detelinara, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka 1101744 - CENA 138.000 + 3 % agencijske provizije. Veoma lep, kompletno namešten dvosoban stan na Novoj Detelinari, u... više

138.000€ (2 816 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, , 2.0, 46m2, 138000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 129957, I/III, novogradnja. NOVA DETELINARA LUX 46 m2, 2,0-ban stan SA PDV. Vrhunska gradnja. Lift. Moderan stan, dnevni boravak... više

138.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, , 2.0, 46m2, 138000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130778, III/III, lift. NOVA DETELINARA LUX 2,0-ban stan 46 m2, okrenut ulicno. Parket. Vrhunska gradnja. LIFT Moderan stan,... više

138.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, , 2.0, 46m2, 138810EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 129959, III/III, lift. NOVA DETELINARA LUX 2,0-ban stan 46,27 m2, okrenut dvoristno. Parket. Vrhunska gradnja. LIFT Moderan... više

138.810€ (3 017 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, , 2.0, 46m2, 138810EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130784, I/III, novogradnja. NOVA DETELINARA LUX 46,27m2, 2,0-ban stan SA PDV. Vrhunska gradnja. Lift. Moderan stan, dnevni boravak... više

138.810€ (3 017 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u novogradnji na Telepu od 29m² do 85m²,

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više

138.850€ (2 954 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 1/8 spratova