Telep, Novi Sad
U ponudi su novi stanovi na Telepu kvadrature od 31 do 69m², idealnih struktura od dvosobnih do trosobnih (2.0 – 3.0). Stanovi se nalaze u kvalitetnoj... više
136.782€ (3 256 €/m²)
AdamoviĆevo Naselje, Novi Sad
Agencijska oznaka-1102216 CENA 136.800e + 3% agencijska provizija. Prodaje se manji trosoban stan na Adamovićevom naselju, u neposrednoj blizini... više
136.800€ (2 400 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijski ID: 132193, lift, terasa, uknjizen. LUX **ALEKSANDAR** zgrada - Pogled na Bulevar oslobodjenja fantastican. Izuzetan jednosoban stan... više
137.000€ (4 029 €/m²)
Nova Detelinara, Novi Sad
Agencijski ID: 121446, II/, uknjizen. Prodaje se uknjizen dvosoban, dvorisno orijentisan stan od 48.39m2, na drugom spratu. Centralno je grejanje... više
137.000€ (2 854 €/m²)
Sremska Kamenica, Novi Sad
U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m2 do 109m2, u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na... više
137.020€ (2 740 €/m²)
Bulevar, Novi Sad
Bulevar Oslobođenja, dvosoban, odličan!CENA 137200 +agencijska provizija 3% +++ Agencijska oznaka stana 1100298, Novi Sad, Bulevar Oslobođenja.... više
137.200€ (2 800 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijska oznaka - 1101052 - Troiposoban stan iza Belih Dvora u blizini škole. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa kuhinjom, tri sobe, kupatila,... više
137.200€ (1 854 €/m²)
Novi Sad
Agencijski ID: 125022, PR/, terasa, nov luks, u izgradnji. U prodaji su luksuzno opremljeni trosobni stanovi u izgradnji u mirnom delu Sremske... više
137.500€ (2 750 €/m²)
Podbara, Novi Sad
Agencijski ID: 131782, V/, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, ostava. Na prodaju odlican dvosoban stan od 43m2 u Djordja Rajkovica ulici... više
137.600€ (3 200 €/m²)
Telep, Novi Sad
Na prodaju dvosoban stan u Novom Sadu, površine 46 m2, smešten na jednoj od najtraženijih i najatraktivnijih lokacija – Bulevar Patrijarha Pavla.... više
137.700€ (2 993 €/m²)
Telep, Novi Sad
U ponudi je prodaja stanova Novi Sad, moderan i kompletno opremljen jednoiposoban stan površine 43 m2, smešten u novijoj zgradi na mirnoj i... više
137.700€ (3 202 €/m²)
Bulevar Oslobođenja, Novi Sad
U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana površine 43m2 u Novom Sadu, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu – Bulevaru oslobođenja,... više
137.700€ (3 202 €/m²)