Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1713 oglasa

Novi Sad, Detelinara, Starine Novaka, 2.0, 40m2, 129000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 132219, II/, klima, lift, terasa. Idealan dvosoban u ulici Starine Novaka, stan sa savrsenim rasporedom, na drugom spratu zgrade... više

129.000€ (3 225 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 2.sprat

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 129000€

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Na prodaju nov, moderno uređen stan 45m2 – odmah useljiv! CENA 129,000 + agencijska provizija od 3% Agencijska oznaka stana 1100623, Novi... više

129.000€ (3 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Bulevar patrijarha Pavla, Bulevar Patrijarha Pavla, 1.5, 36m2, 129000

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Agencijski ID: 131978, IV/, klima, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju lep namesten dvosoban stan od 36m2 na Bulevaru Patrijarha Pavla na cetvrtom... više

129.000€ (3 583 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Avijatičarsko naselje, Gorana Jojića, 2.0, 47m2, 129000EUR

Avijatičarsko Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 128983, I/, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv dvosoban stan na prvom spratu. Moze da... više

129.000€ (2 744 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Telep, Futoški put, 2.0, 46m2, 129020EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 119692, I/VIII, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

129.020€ (2 804 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/8 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 129500€

Centar, Novi Sad

Centar, jednoiposoban na minut od pešačke zone ! Kompletno opremljen! Agencijska oznaka stana 1102156, Novi Sad, Centar.CENA 129500 +agencijska... više

129.500€ (3 700 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • Prizemlje/2 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 129500€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101756 - Cena 129000 + agencijska provizija od 3%. Uknjižen dvosoban stan , dupleks na Novoj Detelinari. Stan se dole... više

129.500€ (2 398 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Centar, Šafarikova, 1.5, 35m2, 129500EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 129766, VPR/, uknjizen, novogradnja, stambena zgrada. Na prodaju odlican dvosoban namesten stan u novijoj zgradi na izuzetnoj... više

129.500€ (3 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 35m²

Oglas

Detelinara, Novi Sad

Na prodaju jednosoban stan u Novom Sadu, Detelinara, odlična lokacija pogodna za život i investiciju. Stan je kompletno renoviran i namešten,... više

129.540€ (3 159 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • 4.sprat

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 129600€

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102599 - Cena je 129 600 eura + agencijska provizija od 3%. Uknjižen jednoiposoban stan na Telepu u blizini kružnog toka.... više

129.600€ (3 600 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Sajam, , 2.0, 44m2, 129746EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 117015, II/VI, klima, lift, terasa, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja - SAJAM LUX 44,74 m2, 2- soban stan u izgradnji. Povrat... više

129.746€ (2 948 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 2/6 spratova

STAN 43 m² + TERASA – NOVA DETELINARA, NOVI SAD | DVORISNO ORIJENTIRAN Dvoso

Detelinara, Novi Sad

Prodaje se izuzetno funkcionalan dvosoban stan u Novom Sadu, na jednoj od najtraženijih lokacija – Nova Detelinara, u Cankarevoj ulici. Stan... više

129.780€ (2 821 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2/5 spratova