Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1713 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 130000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102619 CENA 130.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se stan u samom Centru grada, pešačka zona. Stan se sastoji iz prostranog... više

130.000€ (2 600 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²
  • 2/2 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 130000€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101444 - CENA stana 130.000 + 3% agencijske provizije. Prodaje se dvoiposoban stan u blizini Sajma, ali i Bulevara Oslobodjenja.... više

130.000€ (3 023 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 43m²
  • 4/5 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 130000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Nova Detelinara, troiposoban dupleks stan , 56m2.ODMAH USELJIV Agencijska oznaka stana 112400 Novi Sad, Nova Detelinara. CENa 130000 +agencijska... više

130.000€ (2 321 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 56m²
  • Prizemlje/1 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 130000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1098575, cena stana je 130.000e +3% agencijske provizije, Novi Sad, Podbara, 48 m2, dvosoban, prvi sprat. Lokacija stana... više

130.000€ (2 708 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 130000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1097240... Prodaje se kvalitetan jednoiposoban stan u neposrednoj blizini bul .Patrijarha Pavla. Stan je bez bilo kakvih ulaganja,... više

130.000€ (3 333 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 1/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 130000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1100850 - CENA: 130 000 e + 3 % agencijske provizije. Dupleks na Adicama. Uknjižen je donji deo, 43m2. Satoji se od manje... više

130.000€ (1 884 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 69m²
  • 2/2 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 130000€

Veternik, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102398 CENA 130.000e + 3% agencijska oznaka. Prodaje se dvosoban stan na Veterniku, sa pripadajućim delom dvorišta od 45m2... više

130.000€ (2 280 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • Prizemlje/2 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 130000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101008- Prodaje se izuzetno lep, renoviran, i kompletno namešten dvoiposoban stan u blizini Železničke stanice i Sajma. Dnevni... više

130.000€ (2 321 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 4/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 130000€

Bulevar, Novi Sad

Dvosoban stan na Bulevaru, 46m2, sa parking mestom u ceni !+++ Agencijska oznaka stana 1099847 Novi Sad , Bulevar. Veći dvosoban stan, sa parking... više

130.000€ (2 954 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/5 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 130000€

Centar, Novi Sad

CENTAR, UKNJIŽEN , JEDNOIPOSOBAN+Agencijsk aoznaka 1101289 . CENA STANA JE 130000E + 3% . Podaje se manji duplex stan u funkciji jednoiposobnog... više

130.000€ (2 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • 2/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 130000€

Adice, Novi Sad

ADICE -TROSOBAN STAN. Agencijska oznaka 1064119. CENA 130.000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se trosoban stan u prizemlju manje zgrade... više

130.000€ (2 241 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • Prizemlje/3 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 130000€

Grbavica, Novi Sad

Grbavica , kvalitetna gradnja, uknjižen. Cena stana 110,000eu 3% agencijske provizije. Agencijska oznaka 1098082, prodaje se jednosoban stan... više

130.000€ (3 513 €/m²)

  • 1 soba
  • 37m²
  • 3/7 spratova