Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

Novi Sad, Podbara, Marka Miljanova, 1.0, 41m2, 123000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 129677, V/VI, terasa, uknjizen. Na prodaju odlican jednosoban stan u Marka Miljanova ulici. Zgrada je veoma kvalitetna. Moze... više

123.000€ (3 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 41m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Cara Dušana, Braće Krkljuš, 2.0, 43m2, 123500EUR

Cara Dušana, Novi Sad

Agencijski ID: 130677, I/, terasa. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-0210.... više

123.500€ (2 872 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 1.sprat

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

123.526€ (3 012 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Centar - Uknjižena, renovirana garsonjera ID#1001178

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Petra Drapšina. Uknjižena veoma komforna garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak strogog... više

123.600€ (3 862 €/m²)

  • Garsonjera
  • 32m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Adamovićevo naselje - Uknjižen troiposoban stan ID#1001181

Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Aranj Janoša. Uknjižen troiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara cara Lazara, Bulevara Evrope, Kliničkog... više

123.600€ (2 575 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 48m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Salajka - Uknjižen dvosoban stan ID#1000894

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka. Dvosoban stan u neposrednoj bizini centra grada, Doma zdravlja, Bulevara kralja Petra I. Ovaj stambeni prostor... više

123.600€ (2 746 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 2.sprat

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 123600€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Ekskluzivna prodaja naše agencije. Agencijska oznaka stana 1101611, Novi Sad, Bulevar Evrope, 37 m2, dvosoban, visoko prizemlje ( u visini prvog... više

123.600€ (3 340 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/5 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – DVOSOBAN STAN TELEP – 47, 45m² – USELJIVO –

Telep, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – DVOSOBAN STAN na TELEPU – 47,45m² – USELJIVO U ponudi je dvosoban stan na prodaju u Novom Sadu na Telepu, površine... više

123.876€ (2 635 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

Jednoiposoban stan 39m2, novogradnja, kompletno opremljen, uknjižen 1/1

Telep, Novi Sad

Na prodaju jednoiposoban stan od 39m2 na Telepu, u jednoj od najtraženijih lokacija za prodaju stanova u Novom Sadu. Stan se nalazi u modernoj... više

124.115€ (3 182 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 1/4 spratova

Dvosoban stan 44 m² Square Garden | Novogradnja | Terasa | LUX oprema

Avijatičarsko naselje, Novi Sad

U ponudi je nov i odmah useljiv dvosoban stan površine 44 m² koji se nalazi u modernom stambenom kompleksu Square Garden. Zgrada je novije gradnje... više

124.400€ (2 827 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • .sprat

Prodaja dvosobnog stana u centru Novog Sada – Rotkvarija, 44 m², terasa

Rotkvarija, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u centru Novog Sada, na jednoj od najtraženijih lokacija – Rotkvarija, u ulici Lukijana Mušickog. Stan je uknjižen,... više

124.440€ (2 765 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 3.sprat

Rotkvarija, Novi Sad

124.440€ (2 765 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 3.sprat