Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1714 oglasa

Novi Sad, Liman 4, , 2.0, 51m2, 124558EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 129901, III/VI, ulaz mermerni, novogradnja. LIMAN 5 NOVI - *STAN SA STILOM* 50,84 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar... više

124.558€ (2 442 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 3/6 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 125000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102553, Novi Sad, Telep, dvoiposoban, 50m2, prizemlje. Cena nekretnine 125,000e + 3% agencijske provizije. Izuzetno... više

125.000€ (2 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/3 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 125000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100127 -CENA 125.000 e+ 3% agencijske provizije. Uknjižen dvoiposoban stan na Novom naselju u Šarengradu. Stan sadrži dve... više

125.000€ (2 272 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 3/5 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 125000€

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1065609, Novi Sad, Novo naselje. CENA 129500 sa svim stvarima + ag.provizija 3%. Stan je 37m2, prizemlje, prodaje se... više

125.000€ (3 378 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 125000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102057 - Cena je 125 000e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen dvoiposoban stan u polusuterenu, u blizinini Futoške pijace... više

125.000€ (2 314 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • Prizemlje/5 spratova

Dvosoban stan PETROVARADIN, 125000€

Blok 8, Novi Sad

Agencijska šifra - 1102334... UKNJIŽEN komforan dvosoban stan u Bloku 8 za potpuno renoviranje... Kvalitetna starija zgrada sa liftom. Stan... više

125.000€ (1 984 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 2/7 spratova

Novi Sad, Telep, Petefi Šandor, 2.5, 50m2, 125000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 130644, PR/, klima, uknjizen, garaza, parking. TELEP - NOV NAMESTEN 49m2 stan na DVA NIVOA + PARKING mesto, uracumato u cenu.... više

125.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²

Novi Sad, Novo Naselje, Stanoja Stanojevića, 1.5, 37m2, 125000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 130882, VPR/, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking. NOVO NASELJE 37 m2, odlican jednoiposoban stan, na visokom prizemlju.... više

125.000€ (3 378 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, , 2.0, 39m2, 125000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 122921, XIII/XVIII, lift, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju odlican manji dvosoban stan kod Zeleznicke stanice u Novom Sadu.... više

125.000€ (3 205 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 13/18 spratova

Novi Sad, Podbara, Beogradski Kej, 2.0, 34m2, 125000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 119028, V/VI, uknjizen, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

125.000€ (3 676 €/m²)

  • 2 soba
  • 34m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Detelinara, Janka Čmelika, 2.0, 45m2, 125000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 92988, II/, klima, terasa, novogradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

125.000€ (2 777 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Telep - Uknjižen dupleks dvorišni stan ID#1001054

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep. Izdvajamo iz ponude odličan dupleks dvorišni stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje, uknjižen 1/1. U neposrednoj blizini... više

125.660€ (2 060 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • Prizemlje