Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

Dvosoban stan 44m², novogradnja, Square Garden, Avijacija, Novi Sad

Avijatičarsko naselje, Novi Sad

Prodaje se uknjižen dvosoban stan površine 44 m², smešten na 2. spratu moderne stambene zgrade useljene 2024. godine, u ekskluzivnom zatvorenom... više

122.000€ (2 772 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 2/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 122000€

Avijacija, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102307 CENA 122.000e +3% agencijska provizija. Na prodaju NOV DVOSOBAN STAN na Avijaciji. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog... više

122.000€ (2 772 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 1/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 122000€

Avijacija, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102577, Novi Sad, Avijacija. CENA 122000 + agencijska provizija 3%. STan je na drugom spratu, novije zgrade. Mogućnost... više

122.000€ (2 772 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 2/5 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja u Sremskoj Kamenici, različite strukt

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m2 do 109m2 u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na... više

122.026€ (2 837 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Potpuno namešten jednosoban stan 37m2 u novogradn

Telep, Novi Sad

Na prodaju je moderan jednosoban stan (1.5 soban) površine 37 m2 u novogradnji na odličnoj lokaciji – Telep, Novi Sad. Ovaj potpuno namešten... više

122.364€ (3 307 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 4.sprat

Prodaje se LUX dvosoban stan na Adicama sa parkingom u dvorištu - 42

Adice, Novi Sad

U ponudi je prodaja dvosobnog lux stana površine 42m2 u Novom Sadu, naselje Adice, u blizini Kamenjara 1. Ova nekretnina predstavlja retku priliku... više

122.400€ (2 914 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 1.sprat

Prodaje se jednoiposoban stan, 38m2, Novo Naselje

Novo Naselje, Novi Sad

Atraktivan renoviran stan na Novom naselju – odmah useljiv, mogućnost kupovine na kredit Na prodaju veoma lep, kompletno renoviran stan koji... više

122.400€ (3 221 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 3/6 spratova

Prodaja stana Novi Sad, Sajmište, 43m2 + galerija 15m2, odmah useljiv

Sajmište, Novi Sad

Na prodaju kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu – Sajmište. Stan je odmah useljiv i predstavlja odličnu priliku kako za... više

122.400€ (2 846 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 43m²
  • 4/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 122500€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1097970 -CENA 122500 e+3% agencijska provizija. Uknjižen dvosoban stan u blizini Sajma. Nalazi se u kvalitetnoj zgradi... više

122.500€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 8/9 spratova

Prodaje se dvoiposoban stan, 49m2, Telep, dvorište, parking

Telep, Novi Sad

Na prodaju funkcionalan porodičan stan na Telepu, u mirnoj ulici u blizini Heroja Pinkija. Idealan za porodičan život, sa odličnim rasporedom... više

122.570€ (2 501 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 49m²
  • Prizemlje

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

122.808€ (2 856 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Kornelija Stankovića, 2.0, 41m2, 123000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130170, IV/VI, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlican dvosoban stan od 41m2 u Kornelija... više

123.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 4/6 spratova