Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

Jednosoban stan NOVI SAD, 88400€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102593, cena nekretnine je 88.400e sa uključenom agencisjkom provizijom, Novi Sad, Centar, 29 m2, jednosoban, četvrti... više

88.400€ (3 048 €/m²)

  • 1 soba
  • 29m²
  • 4/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 88500€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102538, cena nekretnine je 95.680 EU SA AGENCIJOM PROVIZIJOM. Novi Sad, Železnika stanica, 46 m2, dvosoban,četvrti... više

88.500€ (1 923 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 4/6 spratova

Novi Sad, Adice - Uknjižena garsonjera ID#1001148

Adice, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adice, ulica Desanke Maksimović. Uknjižena, kompletno nameštena garsonjera. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak sa kuhinjom... više

88.580€ (2 952 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 2/3 spratova

Prodaja stanova u Novom Sadu - Jednoiposoban stan 32m², Podbara, Jug Bogdana,

Podbara, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad - nudimo jednoiposoban stan od 32m², koji se nalazi u mirnoj ulici na Podbari, u ulici Jug Bogdana. Stan se nalazi... više

88.580€ (2 768 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 32m²
  • 5.sprat

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

88.740€ (2 958 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 2/6 spratova

Odlična investiciona prilika – garsonjera 22m² na top lokaciji kod Futoške

Centar, Novi Sad

Na prodaju potpuno funkcionalna i uknjižena garsonjera od 22m², smeštena na II spratu u kvalitetnoj zgradi sa dva lifta, u samom srcu Bulevara... više

89.000€ (4 045 €/m²)

  • Garsonjera
  • 22m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Satelit, , 2.0, 32m2, 89600EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126971, I/VI. *SATELIT LUX* 32 m2 SA PDV NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom.... više

89.600€ (2 800 €/m²)

  • 2 soba
  • 32m²
  • 1/6 spratova

Movi Sad, Liman II - Uknjižena renovirana garsonjera ID#1001133

Liman II, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman II, ulica Fruškogorska. Uknjižena kompletno renovirana garsonjera u neposrednoj blizini TC Promenada, Spensa, fakulteta, niza... više

89.610€ (2 560 €/m²)

  • Garsonjera
  • 35m²
  • 17/17 spratova

Obratite pažnju, ne propustite, poodmakla faza radova, Dvosoban stan sa fantas

Petrovaradin, Novi Sad

Želite mir i jutarnji cvrkut ptica, na lokaciji sa koje ste u centru Novog Sada za 7 minuta. Želite spoj kvaliteta, konfora i najbolje cene.... više

89.810€ (1 871 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Kej, Beogradski kej, 0.5, 19m2, 89900EUR

Kej, Novi Sad

Agencijski ID: 124068, V/V, klima, uknjizen. Prodaje se uknjizena garsonjera od 19 m², 5. sprat, iznad kog se nalazi tavanski prostor (nema... više

89.900€ (4 731 €/m²)

  • 1 soba
  • 19m²
  • 5/5 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 90000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101439 CENA 90.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen jednosoban stan na Novoj Detelinari u neposrednoj blizini... više

90.000€ (3 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 4/5 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 90000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102238 CENA 90.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se garsonjera u potpuno novoj zgradi na Novom naselju-Bistrica. Grejanje... više

90.000€ (3 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 5/6 spratova