Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 90000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaja 1101505. CENA stana 90 000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se nov, nikad useljavan jednoiposoban stan od 28m² na odličnoj... više

90.000€ (3 214 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • 6/6 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 90000€

Centar, Novi Sad

RETKO U PONUDI MALI SALONAC, CENTAR. Agencijska oznaka 1101959.Cena stana 90.000eu +3% agencijska provizija.Prodaje se mali salonski stan od... više

90.000€ (4 285 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • 1/5 spratova

Novi Sad, Centar, Sonje Marinković, 0.5, 17m2, 90000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 121877, III/, terasa. Prodaje se garsonjera od uknjizenih 17,4 m2 nije usla terasa oko 3 m2+ prostorija vangruntovna od 20 m2.... više

90.000€ (5 294 €/m²)

  • 1 soba
  • 17m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Centar, Vojvode Mišića, 0.5, 21m2, 90000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 125292, I/, terasa, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-0210.... više

90.000€ (4 285 €/m²)

  • 1 soba
  • 21m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara, Veselina Masleše 64, 1.0, 30m2, 90000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 123731, IV/, klima, uknjizen, garaza, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:... više

90.000€ (3 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Centar, Pap Pavla, 0.5, 29m2, 90000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 124183, V/V, lift, uknjizen. U prodaji je odlicna garsonjera u samom centru grada, idealna za stanovanje ili investiciju za izdavanje.... više

90.000€ (3 103 €/m²)

  • 1 soba
  • 29m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Somborski bulevar, Dalmatinska , 1.5, 53m2, 90000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 90882, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, podrum, ostava. Galerija na bulevaru patrijaha pavla 4 sprat sa liftom... više

90.000€ (1 698 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 4/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 90640€

Grbavica, Novi Sad

Grbavica , nov stan . Agencijska oznaka . Prodaje se nov , neuseljavan suterenski stan u mirnoj ulici na Grbavici . Deo naselja koji je miran... više

90.640€ (2 060 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja u Sremskoj Kamenici, različite strukt

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m2 do 109m2, u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na... više

90.949€ (2 598 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 35m²
  • Prizemlje/2 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 91000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Odličan jednosoban stan na mirnoj lokaciji, okružen zelenilom - Agencijska oznaka stana - 1102360 - Uknjižen jednosoban stan, 34m2, Novo Naselje.... više

91.000€ (2 676 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 5/6 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

91.392€ (2 856 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 32m²
  • Prizemlje/6 spratova

Prodaje se garsonjera u novoj zgradi na Novom Naselju - 25, 7m2

Novo Naselje, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad, moderna i potpuno nova garsonjera površine 25,7m2 u zgradi novogradnje iz 2026. godine. Stan je prazan,... više

91.800€ (3 530 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 5/6 spratova